11 000 odsłon poddasza

Wizualizator kolorów.
Wizualizator kolorów. 

Osoby poszukujące idealnych rolet do swoich pokoi na poddaszu, mają ułatwione zadanie. VELUX udostępnił właśnie na swojej stronie internetowej przydatne narzędzie do tego celu – wizualizator kolorów.

Wizualizator kolorów umożliwia stworzenie symulacji wnętrza w oparciu o kilka kategorii. W pierwszej kolejności dokonujemy wyboru pokoju spośród 4 rodzajów pomieszczeń: kuchni, salonu, sypialni i pokoju dziecięcego. Dodatkowo, możemy wybrać styl wnętrza: nowoczesny, rustykalny lub klasyczny, co znacznie przybliża wizualizację pomieszczenia do efektu, jaki klienci osiągną w swoich domach. Po znalezieniu właściwego typu rolety – mogą to być m.in. rolety zaciemniające, dekoracyjne lub żaluzje, można wypróbować ulubione odcienie i desenie.

Więcej na: www.velux.pl

Data utworzenia: 08.11.2011

Więcej na temat:
11 000 odsłon poddasza
5 (100%) 11 głos[ów]


Komentarze

  • Ikowal napisał(a):

    Oj,uwielbiam takie wizualizatory.Świetnie,ze Velux o tym pomyślało.Czasem trudno sobie wyobrazić jak dana rzecz będzie wyglądała w naszym wnętrzu.Dzięki takim narzędziom jest to możliwe.

  • Damazy K. napisał(a):

    Wreszcie znalazłem wygodne rozwiązanie, które umożliwi żonie dobór rolet w odpowiednim kolorze. Zamiast jeździć, oglądać i tracić czas usiądzie sobie przed ekranem laptopa i wybierze to co chce. Wizualizator kolorów f-my Velux super sprawa.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także