5 telefonów odpowiednich dla budowlańca

5 telefonów odpowiednich dla budowlańca
5 telefonów odpowiednich dla budowlańca 

Na budowie łatwo o zniszczenie smartfona. Delikatne urządzenie jest narażone na upadki z dużych wysokości, uderzenia, a także kurz i pyły z różnych materiałów, wykorzystywanych w czasie prac budowlanych i wykończeniowych. Oto 5 telefonów, które są odpowiednie dla budowlańców.

1. myPhone Hammer

Jak sama nazwa wskazuje – Hammer, czyli młot, jest wyjątkowo odporny. Obudowa cechuje się wysoką szczelnością, dzięki czemu uniemożliwia wodzie i pyłom przedostawanie się do wnętrza urządzenia. myPhone zachowuje sprawność, pomimo częstych uderzeń i wstrząsów, a jego bateria pracuje w trybie czuwania nawet przez 21 dni. Telefon posiada gumowe amortyzatory, które są umieszczone pod linią ekranu. Co ciekawe, smartfon jest wyposażony w funkcję obsługi w rękawiczkach.

2. Samsung Galaxy xCover 3

Atutem modelu jest 5-calowa matryca o rozdzielczości HD, która została umieszczona we wzmocnionej obudowie. Dzięki wypustkom na obudowie, telefon dobrze leży w dłoni, nawet gdy użytkownik założy rękawiczki. Samsung Galaxy xCover 3 jest odporny na pył i wodę, a certyfikat IP68 potwierdza wodoszczelność przy zanurzeniu na 30 minut na głębokości 150 cm.

3. HomTom HT20 Pro

Producent zapewnia, że model wytrzymuje upadki z wysokość do 120 cm, a obudowa ze szkła Gorilla Glass 3 zwiększa trwałość ekranu. Dzięki zastosowaniu szkła o zwiększonej wytrzymałości, rzadziej dochodzi do stłuczenia wyświetlacza, czyli jednej z najczęstszych awarii na budowie. Aby dodatkowo zabezpieczyć model przed uszkodzeniem, można wykupić mobile phone insurance.

4. Krüger&Matz Drive 4S

Sam producent twierdzi, że jest to smartfon dla osób, które preferują „życie na krawędzi”. Telefon jest odpowiedni zarówno dla pracowników fizycznych, jak i dla inżynierów, którzy nadzorują budowy. Model cechuje nie tylko wytrzymała obudowa, ale i możliwość korzystania z Internetu LTE, Bluetooth, Wi-Fi oraz GPS. Smartfon posiada wydajny procesor, a wielogodzinny tryb pracy na jednym ładowaniu pozwala stale być w kontakcie z pracownikami na budowie.

5. Blackview BV6000

Model posiada certyfikat, który zezwala na jego użytkowanie w trudnych warunkach. Obudowa jest odporna na wszelkie uderzenia, a boczne ścianki są wzmocnione metalowymi wstawkami. Telefon jest wyposażony w specjalny klawisz SOS, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób wezwie się pomoc w przypadku poważnych problemów – po naciśnięciu klawisza telefonuje się pod wybrany numer. Dodatkowo Blackview BV6000 pracuje na jednym ładowaniu przez wiele godzin, co przydaje się podczas pracy w warunkach uniemożliwiających naładowanie baterii.

 

Data utworzenia: 09.10.2018


5 telefonów odpowiednich dla budowlańca
4.9 (98.22%) 45 głos[ów]


Komentarze

  • marek napisał(a):

    Hammery najlepsze bo to polska marka

  • Sidney napisał(a):

    Ja też mam Hammera, ale klawiszowego 3+ , nie ma nic lepszego do pracy, poręczny a bateria trzyma tydzień

  • Jenusz napisał(a):

    Sam używam Hammera Energy 18x9 i sprawdza się bardzo dobrze, jest nie do zajechania

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także