6141/6143 krótkie spodnie elastyczne Snickers Workwear

6141/6143 krótkie spodnie elastyczne Snickers Workwear
6141/6143 krótkie spodnie elastyczne Snickers Workwear 

Profesjonalistom, którzy podczas pracy latem na dachu gotują się w swoich długich spodniach, marka Snickers Workwear oferuje 2 modele swoich najnowszych szortów roboczych Stretch AllroundWork. Obie wersje sprawdzą się doskonale podczas prac w wysokich temperaturach.

Spodnie krótkie występują w dwóch wersjach: 6141 Stretch AllroundWork (z dodatkowymi workami kaburowymi przy pasie) oraz 6143 Stretch AllroundWork (bez worków kaburowych). Dostępne są w 11 rozmiarach standardowych – przeznaczone są dla osób mających w pasie od 76 cm do 128 cm.
Oba modele posiadają te same cechy jak ich wersje długie:

  • dopasowany krój nadający użytkownikowi nowoczesny wygląd, wykorzystujący materiały elastyczne dwu- lub czterokierunkowo, które bardziej opinają ciało i jednocześnie znakomicie odzwierciedlają ruchy nóg,
  • wzmocnienia kluczowych obszarów, narażonych na otarcia, z materiału Cordura® odpornego na ścieranie, które zwiększają wytrzymałość spodni,
  • dodatkowe przeszycia (tzw. rygle) w miejscach łączeń poszczególnych elementów spodni, gdzie istnieje ryzyko ich naciągnięcia i rozerwania,
  • oraz elastyczny klin w kroku eliminujący ryzyko rozerwania spodni na tylnym szwie.

Funkcjonalność produktów zwiększają optymalnie rozmieszczone kieszenie, w tym kieszeń z mocowaniem na nóż rzemieślniczy i pojemna kieszeń cargo oraz mocowania na narzędzia. Spodnie występują w 4 kolorach.
Osobom, które wolą luźniejszy, bardziej regularny krój, szwedzki producent proponuje spodnie krótkie z linii FlexiWork (uszyte z tkaniny odpornej na rozerwanie), LiteWork (wykonane z materiału szybkoschnącego), RuffWork (przeznaczone do najcięższych prac) lub model uszyty z bardzo wytrzymałej tkaniny Canvas+.

Więcej informacji o produktach Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl


Data utworzenia: 04.11.2019


Komentarze

  • Zenon napisał(a):

    Robi się coraz cieplej i krótkie spodnie staną się niezbędne. Poprzednie niestety uległy już zniszczeniu i wygląda na to, iż skorzystam z oferty f-my Snickers Workwear. Wytrzymały materiał, mocne szwy, mnóstwo kieszeni, odpowiedni kształt i elastyczność - wszystko to brzmi zachęcająco co z razem z estetyką wyglądu chyba przeważy na ich korzyść. Warto mieć spodnie wygodne i pewne.

  • Marek napisał(a):

    Kolejna oferta odzieży roboczej której elementem są krótkie spodnie Snickers Workwear. Ja chętnie z takich spodni korzystam w upalne dni. Wytrzymały materiał oraz szwy, ergonomiczny kształt, liczne różnorodne kieszenie oraz wybór kolorystyki oraz wzmocnienia w newralgicznych miejsach to argumenty nie do pogardzenia. Chyba sobie takie kupię na przyszły sezon.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły