Akademia Budownictwa Drewnianego

Akademia Budownictwa Drewnianego
Akademia Budownictwa Drewnianego 

Firma Simpson Strong-Tie, będąc światowym liderem rynku złączy do drewna, stara się promować nowoczesne budownictwo drewniane. Naszymi partnerami są największe firmy wykonawcze i najbardziej doświadczeni projektanci z branży, drewna klejonego, wiązarów dachowych, konstrukcji szkieletowych i innych nowatorskich konstrukcji drewnianych.

Doświadczenia zbierane przez naszych pracowników na całym świecie i wieloletnia obecność na polskim rynku pozwala nam dzielić się tymi doświadczeniami z wszystkimi, którzy są zainteresowani poszerzaniem swojej wiedzy o nowoczesnych konstrukcjach drewnianych.

Najnowszą inicjatywą jest powstanie Akademii Budownictwa Drewnianego, która ma być platformą wymiany doświadczeń i promującą nowoczesne materiały drewnopochodne i technologie budowania z wykorzystaniem tych produktów. Szkolenia składają się z dwóch części – teoretycznej w formie prezentacji multimedialnej i praktycznej w czasie której można nauczyć się montować poszczególne złącza i zapoznać się z konstrukcją modelową.

Pełne szkolenie jest całodniowe i odbywa się w siedzibie firmy Simpson Strong-Tie w Warszawie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt z firmą Simpson Strong-Tie:

– tel. 22 865 22 00
– e-mail: tszczesiak@strongtie.com
– e-mail: dakowalski@strongtie.com.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.strongtie.pl.

Akademia Budownictwa Drewnianego Akademia Budownictwa Drewnianego

Data utworzenia: 08.10.2013


Komentarze

  • Marta napisał(a):

    Dobrze, że światowi liderzy chcą się dzielić swoją wiedzą i promują budownictwo drewniane. Dzięki temu wykonawcy nie muszą szukać wśród wielu niepewnych źródeł, ale korzystają z doświadczeń fachowców.

  • praktyk napisał(a):

    Bardzo mi się podoba pomysł powołania do życia Akademii Budownictwa Drewnianego ponieważ przyczyni się to do poznawania zalet drewna i wymiany doświadczeń związanych z coraz większym wykorzystaniem drewna w budownictwie.Sam chętnie wziął bym udział w wykładach na tej akademii.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły