Akademia Szkoleniowa CREATON Polska - Dekarz i Cieśla

Akademia Szkoleniowa CREATON Polska

 

Akademia Szkoleniowa CREATON Polska to ważna inicjatywa edukacyjna skierowana do dekarzy, cieśli, techników, konstruktorów i inżynierów. Powstała w trosce o pełne zadowolenie i bezpieczeństwo użytkowników dachów oraz elewacji produkowanych przez firmę CREATON Polska.

Akademia Szkoleniowa CREATON Polska działa od 2012 roku przy widziszewskiej fabryce dachówek ceramicznych. Jej lokalizacja jest nieprzypadkowa – uczestnicy kursów mogą korzystać z doskonałego zaplecza, jakim jest najnowocześniejszy w Europie zakład produkcyjny, a zajęcia teoretyczno-praktyczne prowadzą znakomici specjaliści z firmy CREATON Polska.
Akademia przygotowuje specjalistów
Celem szkoleń jest zapoznanie uczestników z zasadami prawidłowego montażu oraz instalacji elementów dachowych i elewacyjnych. Działalność Akademii wpisuje się w niezwykle istotną część polityki informacyjnej i edukacyjnej firmy CREATON. Godnym podkreślenia jest fakt, iż uczestnictwo w kursach Akademii jest bezpłatne, a szkolenia prowadzone są przez ekspertów CREATON Polska na stanowiskach wyposażonych we wszelkie narzędzia i urządzenia potrzebne do właściwego wykonania montażu i instalacji. Udział w zajęciach pozwala uczestnikom zapoznać się także z nowoczesnymi procesami technologicznymi wypalania i suszenia dachówek ceramicznych w widziszewskiej fabryce. Oprócz dostarczania niezbędnych informacji Akademia służy również wymianie doświadczeń, którymi dzielą się eksperci, inżynierowie i instalatorzy z całego świata. Każdy kurs kończy przyznanie Certyfikatów potwierdzających zdobycie rzetelnej wiedzy i umiejętności oraz nabycie kwalifikacji do wykonywania prac z wykorzystaniem produktów CREATON Polska. Wartością dodaną szkoleń jest wysoki poziom satysfakcji wśród uczestników wynikający z podniesienia kompetencji zawodowych.
Prestiż i efektywność Akademii

Stawiając na najwyższą jakość, czyli maksymalną efektywność szkoleń, CREATON Polska organizuje zajęcia w niewielkich grupach. Prowadzący Akademię dbają o to, aby zajęcia odbywały się w sposób interaktywny i każdy uczestnik mógł zapytać o wszystkie interesujące go szczegóły. Specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą i uczą, jak stosować ją w praktyce. Uczestnicy mogą liczyć na fachową poradę oraz indywidualne podejście.Co roku ze szkoleń Akademii korzysta około 1200 wykonawców z Polski i zagranicy: wszyscy są przygotowani teoretycznie i praktycznie do wykonania prawidłowego montażu oraz instalacji produktów firmy CREATON Polska. Profesjonalnie wyszkoleni, kompetentni fachowcy zapewniają realną przewagę konkurencyjną na rynku. Dzięki coraz liczniejszej grupie specjalistów-montażystów firma cieszy się rosnącym uznaniem nie tylko w gronie ludzi z branży, ale również wśród inwestorów, dla których piękna elewacja czy dach położony według najlepszych reguł jest gwarancją najwyższej jakości.Specjalizacje w Akademii

W trosce o jak najlepsze przygotowanie specjalistów Akademia zapewnia odrębny program szkoleń dla wykonawców i sprzedawców dachów oraz oddzielny blok szkoleń dla handlowców i instalatorów elewacji, a każdy z nich składa się z części teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej słuchacze zapoznają się z firmą CREATON Polska i jej ofertą produktową oraz zasadami montażu dachówek CREATON, EURONIT, płytek dachowych i elewacyjnych. Sprzedawcy i wykonawcy elewacji poznają przede wszystkim produkty elewacyjne: markę EQUITONE, zalety elewacji wentylowanych  i płyt włóknocementowych oraz deski elewacyjne marki CEDRAL. Wykonawcy-montażyści z firmy CREATON Polska to fachowcy, dla których dachy i elewacje nie mają żadnych tajemnic.

DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO

 


Akademia Szkoleniowa CREATON Polska
4.5 (90%) 2 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także

Nasza strona zapisuje ciasteczka, możesz to zablokować w ustawieniach przeglądarki.
x