Akcesoria dachowe firmy Toolco

Akcesoria dachowe firmy Toolco
Akcesoria dachowe firmy Toolco 

Oferta firmy Toolco obejmuje m.in. akcesoria dachowe dobierane pod kątem konkretnego pokrycia dachowego, począwszy od dachówek betonowych i ceramicznych, poprzez gonty, kończąc na rozwiązaniach do dachów pokrytych blachą łącznie z miedzią.

Akcesoria kalenicy

Taśma kalenicowa
Taśma kalenicowa

Specjalne akcesoria oferowane są pod kątem montażu na kalenicy głównej oraz na kalenicach narożnych. Zapewniają one prawidłowy odbiór i odprowadzanie wilgoci. Poszczególne produkty wykonuje się z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych i promieniowanie UV, co zapewnia wieloletnie użytkowanie.
W zakresie akcesoriów kalenicy należy zwrócić uwagę na taśmę kalenicową o pełnym aluminium Micro-Vent, która wentyluje i uszczelnia obszar kalenicy oraz grzbiety dachów skośnych. Oprócz tego dostępna jest taśma kalenicowa Geo-Vent oraz Tech-Vent.
Z oferty firmy Toolco wybrać można również wywietrzniki kalenicowe ze szczotką PCW i wsporniki łaty kalenicowej (typ BL, GW). Ciekawe rozwiązanie stanowią zakończenia gąsiora wykonane z aluminium lub PCW.

Akcesoria kominowe

Taśma kominowa
Taśma kominowa

Komin, jak i przełomy dachowe, stanowią punkty wymagające profesjonalnego uszczelnienia. Wysokogatunkowe elastyczne produkty o rozwiązaniu innowacyjnym, wykonane z najwyższej jakości surowców odpornych na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, umożliwiają długotrwałe i szczelne połączenie nawet w najbardziej newralgicznych, wymagających punktach.

Wspornik łaty kalenicowej typ BL
Wspornik łaty kalenicowej typ BL

Akcesoria kominowe z oferty firmy Toolco to przede wszystkim taśmy kominowe Formaflex, Uniflex, taśmy kominowe Aluform 3D oraz taśmy kominowe Aluform Classic. Warto również wspomnieć o listwach kominowych.

Kosz dachowy

Kosz dachowy
Kosz dachowy

W zakresie kosza dachowego firma Toolco oferuje kosze dachowe tłoczone podłużnie oraz kosze dachowe tłoczone poprzecznie. Oprócz tego można wybrać klamry do mocowania kosza dachowego, taśmy samorozprężne Elastic oraz uszczelki klinowe: Standard, Protective, Filtren, Universal PU. Akcesoria do koszy dachowych zapewniają prawidłowe uszczelnienie styku dwóch połaci dachowych. Elementy tego typu pełnią funkcję prawidłowego odbioru i odprowadzenia wody opadowej, zapewniając dodatkową wentylację połaci dachowej.

Akcesoria okapu

Grzebień okapowy
Grzebień okapowy

Akcesoria okapu firmy Toolco to przede wszystkim pasy okapowe w formie listwy, grzebienie okapowe płaskie oraz grzebienie okapowe z kratką wentylacyjną, jak również siatki wentylacyjne Rollkap.

Spinki

Spinki
Spinki

Warto zwrócić uwagę na wiele ciekawych produktów w zakresie spinek. Jak wiadomo spinki umożliwiają zabezpieczenie dachówek ceramicznych i betonowych przed zerwaniem w efekcie działania silnego wiatru. W szczególności chodzi o spinki: z haczykiem Nord, K, U, z wysokim zamkiem, J, uniwersalne, do dachówki ciętej, mnich-mniszka MM.

Komunikacja dachowa

Komunikacja dachowa
Komunikacja dachowa
Stopień kominiarski
Stopień kominiarski

Elementy Komunikacji Dachowej w ofercie firmy TOOLCO produkowane są do każdego rodzaju pokrycia dachowego. Produkty wyróżniające się na tle konkurencji to wsporniki do dachówki z gumą EPDM, wsporniki do rąbka tradycyjnego miedziane oraz aluminiowe, jak i również wsporniki do rąbka na tzw. „click”.

Zabezpieczenia przeciwśniegowe

Zabezpieczenia przeciwśniegowe
Zabezpieczenia przeciwśniegowe

TOOLCO w swojej ofercie posiada zabezpieczenia przeciwśniegowe rurowe oraz płotki przeciwśniegowe, jak i również rozbijacze śniegu. Te trzy różne rozwiązania dostępne są do każdego rodzaju pokrycia dachowego. Do wszystkich 3 rozwiązań produkowane są niezbędne dodatki służące do kompleksowego montażu.

System rurowy
System rurowy

Produkty wyróżniające się na tle konkurencji to zabezpieczenia do rąbka tradycyjnego miedziane oraz aluminiowe, jak i również zabezpieczenia do rąbka na tzw. „click”.

Wspornik 2-rurowy na rąbek stojący
Wspornik 2-rurowy na rąbek stojący
System rurowy miedziany
System rurowy miedziany

Ochrona przed ptactwem

Ochrona przed ptactwem BIRDCONTROL
Ochrona przed ptactwem BIRDCONTROL

W ofercie firmy Toolco znaleźć można elementy zapewniające ochronę przed ptactwem pod kątem gzymsów, parapetów, pasów nadrynnowych, kalenic itp.

Wentylacja, produkty uszczelniające

Kominek wentylacyjny
Kominek wentylacyjny

Ponadto wybrać można odpowiedni kominek wentylacyjny niemal do każdego pokrycia. Z kolei w zakresie produktów uszczelniających oferuje się taśmy wielofunkcyjne (alubit, alubit S), taśmy butylowe, taśmy dwustronnie zbrojone, a także taśmy naprawcze (Elastic, Reper) i taśmy PE pod kontrłaty.

Toolco
ul. Komunalna 11 15-197 Białystok
tel. +48 508 403 426
e-mail: roofsystem@toolco.pl


Akcesoria dachowe firmy Toolco
4.5 (90%) 2 głos[ów]

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także