Apartamenty Mokotów Park w Warszawie

Apartamenty Mokotów Park w Warszawie
Apartamenty Mokotów Park w Warszawie 

Zlokalizowany w prywatnym parku w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego kompleks Mokotów Park składa się z trzech apartamentowców – Villa Solar, Villa Ventus i Villa Aqua.

Apartamenty Mokotów Park to nowoczesna inwestycja położona w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego. Okolice te są jednym z nielicznych miejsc w Warszawie, gdzie do dziś udało się utrzymać unikatowy charakter nawiązujący do Miasta–Ogrodu. Zgodnie z tą ideą użyto naturalnych materiałów: piaskowca, kamienia, drewna, a na terenie apartamentów zaaranżowana została wyjątkowa przestrzeń dla mieszkańców, pełna zieleni i ścieżek spacerowych.

Elewację wykonano z kilku, umiejętnie połączonych ze sobą materiałów, gdzie jednym z wiodących jest grafitowa blacha tytan-cynk RHEINZINK prePATINA schiefergrau ułożona w technologii nieregularnego rąbka kątowego.

Inwestor: MARVIPOL S.A., Warszawa
Projekt: BRITT-PLAN Sp. z o.o., Warszawa
Wykonawca prac blacharskich: PPUH GREM, Lublin

Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie

Źródło: Rheinzink

Data utworzenia: 16.10.2017


Apartamenty Mokotów Park w Warszawie
4.8 (96.67%) 6 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także