Apartamenty Mokotów Park w Warszawie

Apartamenty Mokotów Park w Warszawie
Apartamenty Mokotów Park w Warszawie 

Zlokalizowany w prywatnym parku w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego kompleks Mokotów Park składa się z trzech apartamentowców – Villa Solar, Villa Ventus i Villa Aqua.

Apartamenty Mokotów Park to nowoczesna inwestycja położona w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego. Okolice te są jednym z nielicznych miejsc w Warszawie, gdzie do dziś udało się utrzymać unikatowy charakter nawiązujący do Miasta–Ogrodu. Zgodnie z tą ideą użyto naturalnych materiałów: piaskowca, kamienia, drewna, a na terenie apartamentów zaaranżowana została wyjątkowa przestrzeń dla mieszkańców, pełna zieleni i ścieżek spacerowych.

Elewację wykonano z kilku, umiejętnie połączonych ze sobą materiałów, gdzie jednym z wiodących jest grafitowa blacha tytan-cynk RHEINZINK prePATINA schiefergrau ułożona w technologii nieregularnego rąbka kątowego.

Inwestor: MARVIPOL S.A., Warszawa
Projekt: BRITT-PLAN Sp. z o.o., Warszawa
Wykonawca prac blacharskich: PPUH GREM, Lublin

Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie

Źródło: Rheinzink


Data utworzenia: 16.10.2017


Komentarze

  • Zuza napisał(a):

    Dobrym pomysłem było zastosowanie naturalnych minerałów. Inwestycja nie kłóci się z otoczeniem.

  • Irek napisał(a):

    Lokalizacja apartamentowców to duży sukces. Mało jest w stolicy takich miejsc z ideą Miasto-Ogród. Naturalne materiały, zagospodarowana przestrzeń wspólna, zieleń, ścieżki to ważne walory dla użytkowników. Zazdroszczę nieco tego luksusu.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły