Aplikacja Galeco, czyli doradztwo dachowe w wersji „mobile”

Galeco aplikacja mobilna
Galeco aplikacja mobilna 

Praca dekarzy wymaga nie tylko szerokiej wiedzy, doświadczenia i zmysłu technicznego, ale również podążania za  trendami i nowościami oraz różnorodnymi technikami i sposobami montażu dachów i systemów rynnowych. Zapamiętanie specyfiki niezwykle szerokiej i stale zmieniającej się oferty produktów dachowych graniczy z cudem. Pomóc i ułatwić to zadanie może pierwsza na rynku mobilna aplikacja dla dekarzy. Jak wygląda? Co oferuje?

Firma Galeco – polski producent systemów rynnowych, doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwań, jakie stawia współczesny rynek i świat przed wykonawcami. Mimo stale podnoszonych kwalifikacji, udziału w kursach i szkoleniach, wzbogacaniu wiedzy, nie sposób jest zapamiętać wszystkich specyfikacji ciągle zmieniających się materiałów i produktów. W odpowiedzi na to marka przygotowała pierwszą mobilną aplikację doradczą dedykowaną dekarzom XXI wieku.

fot. Galeco_aplikacja_1

Doradztwo na wyciągniecie ręki

Darmowa aplikacja Galeco daje możliwość w sposób łatwy i szybki sprawdzenia specyfiki oferowanych przez producenta systemów rynnowych.

Komu jest dedykowana?

Wszystkim tym, którzy chcą ułatwić sobie pracę. Wszystkim, którzy mają telefony w systemach Android oraz iOS.

fot. Galeco_aplikacja_2

Co oferuje?


Intuicyjny program z łatwym w użytku interfejsem pozwala nie tylko na zapoznanie się z instrukcją w formie opisowej, ale również w formie materiałów video. W razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy otworzyć zakładkę „Pliki”, gdzie zgromadzone zostały wszystkie instrukcje dla dostępnych produktów rynnowych lub zakładkę ,,Montaż”, w której znajdują się krótkie i praktyczne filmiki z przedstawionymi krok po kroku sposobami montażu. Opcja ,,Pobierz” gwarantuje odtworzenie wybranych wcześniej treści nawet bez dostępu do internetu, co znacznie przyspiesza i ułatwia wykonywanie prac dekarskich. Ponadto,  dzięki umieszczonej w aplikacji funkcji ,,Wybierz swojego Doradcę”, zyskujemy możliwość ewentualnej dodatkowej i szybkiej pomocy udzielanej przez specjalistów z ramienia producenta.

fot. Galeco_aplikacja_4

Jak ją zdobyć?

To proste! Aplikacja jest darmowa. Wystarczy ją pobrać na stronie Google Play lub na AppStore.

fot. Galeco_aplikacja

Na bieżąco z nowościami

W mobilnym programie nie zabraknie wprowadzanych przez Galeco wciąż  nowych produktów. Aplikacja będzie na bieżąco aktualizowana i uaktualniana o nowe systemy dostępne na rynku. Pojawienie się ich w programie będzie sygnalizowane przez system automatycznych powiadomień.


Data utworzenia: 15.02.2021


Komentarze

  • wicek31 napisał(a):

    Super aplikacja. Polecam

  • Krzysztof napisał(a):

    Aplikacja producenta pokaże właściwą instrukcję montażu dla danego systemu w formie poradnika wideo. Cała reszta jest w rękach fachowca. Aplikacja może przydać się początkującym specjalistom na budowie.

  • Jan napisał(a):

    W dzisiejszym scyfryzowanym świecie niewątpliwie pomoże dekarzom w sprawniejszym poruszaniu się po zakamarkach dekarstwa. Oczywiście nic nie zastąpi nabytych umiejętności i doświadczenia zdobytego od innych lub na własnych budowach. Nie mniej jednak inicjatywa jest ciekawa i w miarę przydatna.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły