Bejca do dekoracji drewna – lifting dla starych mebli

Bejca do dekoracji drewna – lifting dla starych mebli
Bejca do dekoracji drewna – lifting dla starych mebli 

Gdy moda zmienia się jak w kalejdoskopie trudno za nią nadążyć. Zwłaszcza jeśli dotyczy mebli, których wymiana oznacza duże obciążenie dla domowego budżetu. Czy zatem jest jakiś niedrogi sposób na to, aby być na czasie z trendami w dekoracji wnętrz? Jest. Własnoręcznie dekorowanie mebli, które stało się ostatnio bardzo popularne. Bez względu na to czy hołdujesz awangardowemu czy klasycznemu wzornictwu mamy dobrą wiadomość: możesz zrobić to sam za pomocą bejcy do dekoracji drewna.

Bejca do dekoracji drewna to akrylowa i transparentna farba, która nie tylko nadaje malowanej powierzchni barwny odcień, ale ofiarowuje przedmiotowi nowe życie. Idealnie nadaje się do wielobarwnych przecierek, można pomalować nią również drzwi czy ozdobne belki. Do jej zalet należy też fakt, iż pozostawia widoczny rysunek słojów drewna i szybko wysycha – już po upływie 2 godzin malowany mebel jest suchy w dotyku, a po 6 godzinach można nakładać drugą warstwę.

Dekorowanie mebli to doskonała forma relaksu i zdobywania nowych artystycznych doświadczeń. Osobiście zdobiona komoda czy szafa przyniesie wiele satysfakcji i odmieni oblicze naszego mieszkania: nada mu ciepła i wyjątkowości.

Bejca do dekoracji drewna – lifting dla starych mebli

ASZ

Data utworzenia: 17.09.2013


Komentarze

  • kosa napisał(a):

    Moda się zmienia i jeśli chce się za nią pdążać jeśli chodzi o dekorację drewna to warto zastosować niedrogi sposób jeśli chodzi o meble jakim jest bejca.Dzięki zastosowaniu bejcy możemy z powodzeniem podążać za moda jak i dogadzać własnym gustom.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły