Bezokapowy system Galeco

Bezokapowy system Galeco
Bezokapowy system Galeco 

Galeco jako projektant, producent i dystrybutor profesjonalnych systemów odprowadzania wody z kilkunastoletnim doświadczeniem, gwarantuje swoim klientom rozwiązania innowacyjne i przełomowe. Z roku na rok wzbogaca swoją ofertę o produkty, mające usprawnić pracę dekarzy oraz zwiększyć satysfakcję klienta końcowego.

W 2011 roku do znajdujących się w ofercie systemów rynnowych STAL i PVC dołączył system LUXOCYNK, a w II kwartale 2013 roku Galeco zapełni lukę na rynku, jaką do teraz był brak systemów rynnowych, przeznaczonych dla nowoczesnego budownictwa, wprowadzając na rynek pionierski produkt System BEZOKAPOWY. Jego przeznaczeniem są domy bez okapu, gdyż zaprojektowany został tak, aby można było umieścić go w elewacji, czyniąc całkowicie niewidocznym dla oka. Stworzony został z myślą o ułatwieniu pracy architektom i projektantom, kreującym nieszablonowe formy budynków, stąd też specjalnie dla nich powstała baza CAD, która pozwoli w szybki sposób wkomponować system w projekt budynku.

Innowacyjność systemu polega na zatrzaskowym połączeniu haka z maskownicą. Maskownica jest dostępna we wszystkich kolorach systemu STAL, dzięki czemu można ją dostosować do pokrycia dachowego czy koloru elewacji, co spowoduje, iż będzie stanowić eleganckie wykończenie budowli. Dla najbardziej wymagających istnieje możliwość lakierowania maskownicy na dowolny kolor z palety RAL.

Bezokapowy system Galeco

System BEZOKAPOWY, jak wszystkie systemy Galeco, ma także na celu usprawnienie pracy dekarza. Na potrzeby systemu BEZOKAPOWEGO zaprojektowany został specjalny hak doczołowy, który pozwala na jego łatwe zamontowanie. Element ten można zdjąć w dowolnym momencie w celu przeprowadzenia prac konserwatorskich rynien. Szybki montaż i demontaż maskownicy umożliwia dostęp do rynny, a 100% szczelność systemu pozwala na zamontowanie go w ociepleniu budynku. Jest to tym łatwiejsze, że prostokątny kształt rury jest optymalnie dopasowany pod zabudowę elewacji. System BEZOKAPOWY jest dostępny w rozmiarze 125/70×80. Można go użyć zarówno do orynnowania domków jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, jak i małych obiektów przemysłowych. Prostokątny kształt rynny sprawia, że jest ona bardziej wydajna niż konkurencyjne rynny 125 mm o profilu okrągłym. Maskownica, hak i rynna są rozwiązaniem technicznym Galeco, prawnie chronionym w Urzędzie Patentowym RP.

Dzięki zastosowaniu rozwiązań technicznych niespotykanych do tej pory w tradycyjnych systemach rynnowych, System BEZOKAPOWY Galeco rozwija tradycyjne podejście do rynien w rozwiązanie dedykowane do najśmielszych projektów współczesnych architektów.

Data utworzenia: 26.04.2013


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły