BEZOKAPOWY system rynnowy Galeco

Bezokapowy system rynnowy – nowość w ofercie firmy Galeco, fot. Galeco
Bezokapowy system rynnowy – nowość w ofercie firmy Galeco, fot. Galeco 

System BEZOKAPOWY firmy Galeco umożliwia efektowne połączenie zaawansowanej funkcjonalności z nowatorską stylistyką budynków. Został zaprojektowany z myślą o oryginalnych bryłach domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych pozbawionych klasycznych okapów.

Podstawę innowacyjności nowego systemu BEZOKAPOWY Galeco stanowią przede wszystkim rynny o prostokątnym profilu o szerokości 125 mm, powstałe z połączenia najwyższej jakości rdzenia stalowego pokrytego ocynkiem z powłoką polimerową tworzącą stałą, solidną i zwartą warstwę, chroniącą stal przed korozją. Rozwiązania te stosowane do tej pory w sztandarowych systemach firmy Galeco – STAL i Luxocynk – są gwarantem trwałości i funkcjonalności na długie lata. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki prostokątnemu profilowi nowy system BEZOKAPOWY umożliwia schowanie rynien oraz pionu spustowego w ociepleniu budynku. Prostokątny przekrój sprawia, że rynna jest znacznie bardziej wydajna niż konkurencyjne rynny o wymiarach 125 mm o profilu okrągłym.

Równie ważnym elementem charakteryzującym system BEZOKAPOWEGY firmy Galeco jest zatrzaskowe połączenie specjalnie zaprojektowanego haka doczołowego z maskownicą, która jest elementem służącym do zabudowy całego poziomu rynnowego. Hak wyposażony w zamki umożliwia zatrzaśnięcie w nim maskownicy, którą w każdej chwili można zdemontować w celu uzyskania dostępu do rynny. Zaś dzięki bogatej 10 wariantowej gamie kolorystycznej maskownicy możliwe jest perfekcyjne wkomponowanie rynny do pokrycia dachowego lub elewacji. Na zamówienie istnieje możliwość lakierowania maskownicy na dowolny kolor z palety RAL.

Pionierski system BEZOKAPOWY firmy Galeco nie tylko nawiązuje do aktualnych trendów, ale też wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających architektów, którzy tworzą projekty wymagające pełnej perfekcji.

Data utworzenia: 22.05.2013


Komentarze

  • kosa napisał(a):

    Bardzo mi się podoba koncepcja bezokapowego systemu rynnowego firmy Galeco.Chętnie taki innowacyjny system widziałbym na swym domu i mam nadziej,że kiedyś taki będę miał zamontowany.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły