Bitumiczne pokrycia dachowe firmy Technonicol

Fot. 1. Continent Europa.
Fot. 1. Continent Europa. 

Firma Technonicol jest producentem i dostawcą rozwiązań w zakresie pokryć dachowych bazujących na bitumie. W efekcie wybrać można odpowiednie materiały pozwalające na wykonanie kompletnego pokrycia dachowego.

Chodzi głównie o produkty takie jak papy podkładowe, pasy kalenicowe i startowe oraz wywietrzniki kalenicowe. Do wyboru są również kleje bitumiczne pozwalające na klejenie gontów, obróbek itp.
O przewadze gontów bitumicznych firmy Technonicol nad produktami konkurencyjnymi decyduje przed wszystkim budowa bazująca na bitumie. Wyroby konkurencyjne niejednokrotnie wykorzystują gont papowy powstający z papy, która jest wycinana z linii papowej. Gont bitumiczny firmy Technonicol cechuje wysoki poziom jakości w niskiej cenie.

Cechy gontów bitumicznych

Gonty bitumiczne znajdują zastosowanie przy budowie nowych dachów oraz przy remontowaniu już istniejących konstrukcji.
W odniesieniu do gontów bitumicznych firmy Technonicol należy podkreślić, że są to produkty wykorzystujące osnowę wykonaną z trwałego i mocnego welonu szklanego. Dodatkowo jest on pokrywany mieszanką bitumiczną lub mieszanką bitumiczną, która jest poddawana modyfikacji.
Kluczową rolę odgrywa wierzchnia cześć dachówki pokryta posypką bazaltową. Tym sposobem zapewniono ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Z kolei spodnia część gontów wykorzystuje lepką warstwę bitumu polimerycznego z przykryciem w postaci łatwo zdejmowalnej taśmy silikonowej.
W efekcie działania ciepła z promieni słonecznych następuje sklejanie dachówek zapewniając podwójną warstwę hydroizolacyjną.

Fot. 2. Ranczo szary.
Fot. 2. Ranczo szary.

Bogata oferta

W bogatej ofercie firmy Technonicol na uwagę zasługują również gonty papowe z gwarancją wynoszącą 10 lat. Należy podkreślić, że na dachówki bitumiczne dwu- i więcej warstwowe producent udziela gwarancji wynoszącej 30-60 lat.
Z oferty firmy Technonicol wybrać można przede wszystkim trwałe i estetyczne pokrycie dachowe. Firma ta to również wiodący producent systemów izolacyjnych, które cechuje wysoki poziom zaawansowania technologicznego.

Technonicol Sp. z o.o.
ul. Gen. L. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno
tel.: +48 22 886 48 86
www.technonicol.pl
@: biuro@technonicol.pl


Bitumiczne pokrycia dachowe firmy Technonicol
5 (100%) 1 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także