Blachodachówka modułowa Moderno – trwałość i szybkość montażu

Blachodachówka modułowa Moderno – trwałość i szybkość montażu
Blachodachówka modułowa Moderno – trwałość i szybkość montażu 

Zalety blachodachówki modułowej Moderno doceniło już wielu dekarzy. Nic w tym dziwnego, bowiem za jej układaniem przemawia wygodny montaż przy ograniczeniu odpadów. Z kolei inwestor doceni stabilność, trwałość oraz estetykę pokrycia.

Blachodachówka modułowa Moderno występuje w przetłoczeniu 35 mm, szerokość wsadu 1250 mm, szerokość użytkowana 1150 mm oraz szerokość całkowita 1210 mm, przy długości arkusza 720 mm i długości modułu 350 mm.

Blachodachówka modułowa Moderno – parametry techniczne

Dzięki zastosowaniu najlepszych powłok gwarancja na pokrycie wynosi nawet 30 lat. Wszystko to za sprawą odpowiednio dobranego materiału wsadowego oraz odpowiednich powłok. Np. formuła systemu powlekania powłoką HardMat jest gwarancją najwyższej jakości oraz ochrony przed promieniami UV. Ważna jest przy tym odporność na korozję oraz walory estetyczne uzyskane dzięki odpowiedniej strukturze powłoki. Powłoka HardMat ma grubość do 80 μm. Nie mniej ważny jest również poliestrowy system powlekania. W ofercie znajdziemy również powłokę Hard, Połysk oraz Mat. Pokrycie jest dostępne w kolorystyce z palety RAL z czego najpopularniejsze kolory to 8017, 9005, 7016, 7024, 9007, 3011, 8019.

Blachodachówka modułowa Moderno – trwałość i szybkość montażu

Wygodne układanie

W odniesieniu do dachówki modułowej Moderno liczy się wygodny i bezpieczny transport. Podczas transportu nie ma ryzyka odkształcenia lub wygięcia blachy, bowiem jest ona spakowana na paletach. Na palecie transportowej znajduje się 261 m2 całkowitych blachodachówki. Z kolei podczas montażu dekarze docenią układanie arkuszy w małym formacie. Oprócz tego można dokładnie obliczyć zapotrzebowanie pokrycia na konkretny dach. Ważna jest również mniejsza ilość odpadów, zwłaszcza w przypadku dachów ze skomplikowanym kształtem.

WAŻNE!
Spektrum zastosowania blachodachówki modułowej Moderno obejmuje proste dachy dwuspadowe oraz bardziej złożone konstrukcyjnie dachy kopertowe. Różne mogą być również style architektoniczne budynku – zarówno nowoczesna, jak i tradycyjna architektura.

Podsumowanie

O popularności dachówki modułowej Moderno decyduje prosty montaż, bezpieczny transport i rozładunek oraz trwałość. Właściwości w tym zakresie wynikają przede wszystkim z zastosowania odpowiedniego rdzenia blachodachówki oraz powłok zewnętrznych. Blacha jest ocynkowana i powlekana kilkoma warstwami lakieru i farby ochronnej. Tym sposobem dzięki uniwersalności zastosowanie pokrycia Moderno układa się na budynkach mieszkalnych, sakralnych i użyteczności publicznej.

Hanbud – siedziba firmy:
ul. Brańska 153, 17-100 Bielsk Podlaski
tel.: 85 730 94 08
GSM: 607 357 735
biuro@hanbud-dachy.pl

Oddział Białystok:
Kuriany 114, 15-588 Kuriany
GSM: 605 431 444
bialystok@hanbud-dachy.pl

Data utworzenia: 26.07.2018


Komentarze

  • Janka napisał(a):

    Mało odpadów i wygodny montaż to cechy dachówki, które wpływają na to, że dachówka ta jest często wybierana. Dodatkowo jej trwałość i niebanalny wygląd sprawiają, że jest ciekawym produktem.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły