Bluza Logo firmy Snickers Workwear

Bluza z kapturem Logo firmy Snickers
Bluza z kapturem Logo firmy Snickers 

Bluzę z kapturem Logo firmy Snickers Worwear wykonano z wytrzymałej i miękkiej tkaniny. Wygodę i funkcjonalność podczas pracy zapewniają obszerne kieszenie.

Materiał wykonania bluzy Logo (80% bawełna, 20% poliester 330 g/m², dekatyzowana) zapewnia zachowanie kształtu nawet po wielu praniach. Oprócz tego zastosowano mankiety z otworami na kciuk do przytrzymywania rękawów oraz kaptur z regulacją. Kieszenie pozwalają na ogrzewanie dłoni. Ściągacze są gwarancją dodatkowej izolacji ciepła. Bluza jest dostępna w rozmiarach XS-XXXL.

Bluza z kapturem Logo firmy Snickers Bluza z kapturem Logo firmy Snickers Bluza z kapturem Logo firmy Snickers Bluza z kapturem Logo firmy Snickers Bluza z kapturem Logo firmy Snickers Bluza z kapturem Logo firmy Snickers

Snickers Workwear jest jedną z wiodących marek w przemyśle ubrań roboczych w Europie, reprezentowaną w ponad 25 krajach. Od ponad 30 lat rozwijana jest produkcja innowacyjnej odzieży roboczej w oparciu o rzeczywiste potrzeby wykwalifikowanych rzemieślników, którzy muszą być pewni swojego ubrania.

Numer katalogowy 2816

Więcej informacji o Snickers Workwear można znaleźć na stronie: www.snickersworkwear.pl

Bluza z kapturem Logo firmy Snickers Bluza z kapturem Logo firmy Snickers Bluza z kapturem Logo firmy Snickers


Bluza Logo firmy Snickers Workwear
5 (100%) 2 głos[ów]

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także