Carhartt Story

Carhartt Story
Carhartt Story 

Jeśli szukasz wygodnej, funkcjonalnej i trwałej odzieży roboczej to powinieneś zapoznać się z ofertą amerykańskiej marki Carhartt. Wykorzystywany przez nich materiał Duck to nowoczesna i bardziej wytrzymała alternatywa dla jeansu Levis’a doceniona przez fachowców na całym świecie. A wiele modeli ogrodniczek, kurtek czy koszul przypadło do gustu amerykańskim rzemieślnikom nawet tym, wykonującym najcięższe zawody świata. Niektórych z nich podziwiać możemy w popularnych programach telewizyjnych, takich jak: „Gorączka złota” czy „Stacja Alaska”.

Kurtka Chore Coat C001 produkowana nieprzerwanie od 1923 roku
Kurtka Chore Coat C001 produkowana nieprzerwanie od 1923 roku

Historia marki Carhartt sięga 1889 r., a jej twórcą jest Hamilton Carhartt, który za cel postawił stworzenie wyjątkowej odzieży roboczej. Pierwotnie była ona przeznaczona dla pracowników kolei amerykańskich. Przez te wszystkie lata odzież z metką Carhartt została doceniona za komfort, wytrzymałość, funkcjonalność, ergonomiczne rozwiązania i prostą konstrukcję. Szeroki wachlarz produktów takich jak koszule, ogrodniczki, płaszcze, buty czy spodnie monterskie z dużą ilością kieszenią i fartuchy z dumą noszą fachowcy na całym świecie. Wielu dekarzy, stolarzy, ślusarzy, nosi z dumą ubrania z metką Carhartt. Do zdeklarowanych fanów marki należą także ludzie wykonujący najcięższe zawody świata, którzy są bohaterami znanych i lubianych programów „Gorączka złota”, „Morze złota”, czy „Stacja Alaska” emitowanych na kanale Discovery.
Spodnie Firm Duck Double-Front Dungaree produkowane nieprzerwanie od 1932 roku
Spodnie Firm Duck Double-Front Dungaree produkowane nieprzerwanie od 1932 roku

Firma pozycję zawdzięcza swojemu podejściu do tworzenia innowacji. Jedną z nich jest materiał Duck. Ten materiał to alternatywa dla jeansu, grubsza i bardziej wytrzymała. Kurtka Duck Active Jacket zaprojektowana w 1976 roku jest do dzisiaj najlepiej sprzedającym się modelem w kolekcji producenta. Carharttowie przez lata stworzyli wiele innych materiałów, które pozwalają im z powodzeniem szyć najlepszą odzież roboczą. Ich ubrania są nie tylko estetyczne, ale i odporne na wiatr, deszcz, plamy, a do tego piekielnie wytrzymałe. Materiał Nylon Waterproof Breathable to dla przykładu 100% nylon, z wodoodporną, oddychającą membraną, dzięki której możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Szwy w produktach uszytych z tego materiału są dodatkowo zabezpieczone przed przenikaniem wody. Ripstop to materiał, gdzie wpleciono dodatkowe bardzo mocne włókno (charakterystyczna kratka), które zapobiega dalszemu rozdarciu materiału. Gdy w materiale pojawi się dziura nie rwie się on dalej. Brookville Nylon i Rockford Nylon to bardzo lekkie i wytrzymałe materiały typu oxford wykonane w 100% z nylonu odpornego na wodę.

Produkty marki Carhartt od 128 lat to gwarancja jakości i stylu. A dla każdego fachowca inwestycja na lata, której z pewnością pozazdroszczą młodsi dekarze.

Więcej informacji: https://workstyle.pl/webpage/historia.html

Dla naszych czytelników kod rabatowy upoważniający na 10% upust na pierwsze zakupy w sklepie internetowym workstyle.pl: FACH-WQ56


Carhartt Story
5 (100%) 2 głos[ów]

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także