Cementowe dachówki CREATON

cementowe dachówki CREATON
cementowe dachówki CREATON 

Inspirowane dachami czterech najpiękniejszych miast świata cementowe dachówki CREATON zyskały teraz nową jakość. Odnajdziemy w nich klasyczne piękno, nowoczesny minimalizm, charakterystyczne faliste kształty i romantyczny sznyt.

Cementowe dachówki CREATON cieszą się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Doceniają oni ich walory użytkowe i wizualne, zauważając że dorównują dachówkom ceramicznym, a pod pewnymi względami nawet je przewyższają. Dachówki cementowe z kolekcji CREATON odpowiadają indywidualnym potrzebom zarówno miłośników klasycznych kształtów, jak i zwolenników nowoczesnych, płaskich form.

cementowe dachówki CREATON Kapstadt
Dachówka cementowa Kapstadt

Kapstadt

Charakterystyczną cechą dachówki cementowej KAPSTADT jest prosta linia, nadająca powierzchni dachu rozmachu i nowoczesności. Dachówka zachwyca szlachetną elegancją, a jej profil znakomicie pasuje do dachów stromych na budynkach o współczesnej architekturze. Nie tylko świetnie wygląda, ale i doskonale znosi obciążenia spowodowane przez wiatr i śnieg, chroniąc jednocześnie przed przedostawaniem się wody pod połać dachową.

Verona

Forma dachówki cementowej VERONA inspirowana jest na odmiennych wzorcach, pochodzących z południa Europy. Jej prostota w połączeniu z finezją zaokrąglonego kształtu sprawia, że jej wygląd przywołuje na myśl dachy romantycznej, włoskiej Werony. Dachówka ta dobrze sprawdza się w budynkach jednorodzinnych, zwłaszcza na połaciach o dużych powierzchniach.

Heidelberg

cementowe dachówki CREATON Heidelberg
Dachówka cementowa Heidelberg

Tymczasem dachówka cementowa HEIDELBERG nawiązuje do pierwszej stosowanej w budownictwie dachówki typu mnich-mniszka, której historia sięga antycznego Rzymu. Cechuje ją łagodny kształt oraz zaokrąglenia czołowe, które sprawiają, że ułożony z niej dach wyróżnia się klasyczną harmonią i dobrze komponuje się zwłaszcza z budynkami o tradycyjnej architekturze.

Göteborg

cementowe dachówki CREATON Göteborg
Dachówka cementowa Göteborg

Inspiracje prosto z mroźnej północy czerpie natomiast dachówka cementowa GÖTEBORG – klasyczna dachówka o charakterystycznym falistym kształcie. Ten współczesny wariant tradycyjnej esówki jest niezwykle wytrzymały, szczelny i odporny na działanie czynników atmosferycznych, a ułożony z niej dach przywodzi na myśl delikatne morskie fale.

Teraz cementowe dachówki CREATON Polska dostępne są z nowymi rodzajami powłok. Powłoka PLANAR zwiększa gładkość dachówki, nadając jej satynowy połysk i zapewniając jeszcze lepsze parametry użytkowe. Ułatwia też usuwanie zanieczyszczeń z połaci dachu. Z kolei DURATOP PRO zapewnia idealnie gładkie wykończenie, wzmacniając intensywność barw i gwarantując najwyższe właściwości hydrofobowe. Nową jakość dachówek podkreśla ponadto zastosowanie w ich produkcji udoskonalonego, barwionego w masie materiału.

Inspirowana najpiękniejszymi dachami świata kolekcja dachówek cementowych CREATON Polska umożliwia inwestorom wybór dokładnie takiego pokrycia, jakiego im potrzeba.


Cementowe dachówki CREATON
5 (100%) 1 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także