CENTRAL EUROPEAN ENERGY FORUM – ENERGY CEE DAY 2019

CENTRAL EUROPEAN ENERGY FORUM - ENERGY CEE DAY 2019
CENTRAL EUROPEAN ENERGY FORUM - ENERGY CEE DAY 2019 

Już po raz trzeci Fundacja dla Akademii Górniczo-Hutniczej zaprasza przedsiębiorców, naukowców i gości zagranicznych do udziału w konferencji pt.: „Małopolska jako region dobrych praktyk i nowych trendów w zakresie poprawy efektywności energetycznej” organizowanej w ramach projektu Central European Energy Forum – Energy CEE Day 2019. Spotkanie odbędzie się w dniach 14-15 maja 2019 r. w Krakowie na terenie Akademii Górniczo- Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie, al. Adama Mickiewicza 30, budynek A0.

Wydarzenie da Państwu możliwość zapoznania się z szerokim spektrum tematów w zakresie efektywności energetycznej, zrównoważonego rozwoju, termomodernizacji, budownictwa pasywnego i pokrewnych dziedzin.

W ramach konferencji zachęcamy do udziału w obradach, jak również w spotkaniu przedsiębiorców i wycieczce technologicznej.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, 3 Osi priorytetowej „Przedsiębiorcza Małopolska”, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski”.

Szczegóły wydarzenia  i rejestracja : http://energy-forum.eu

Data utworzenia: 21.03.2019


CENTRAL EUROPEAN ENERGY FORUM – ENERGY CEE DAY 2019
4.9 (98.22%) 45 głos[ów]


Komentarze

  • Piotr napisał(a):

    Zapowiada się kolejne fajne wydarzenie w Krakowie. Lubię chodzić na takie konferencje, zawsze można dowiedzieć o ciekawych projektach i przy okazji coś zwiedzić, tym razem wyjazd do Niepłomnic. Konferencja to typowe omówienie osiągniętych rozwiązań technologicznych i nowości z regionu.

  • Jacek K napisał(a):

    Bardzo ważna konferencja dla regionu małopolskiego,mam nadzieję że władze regionu staną na wysokości zadania i zorganizują konferencję na światowym poziomie.Ja osobiście skorzystam z okazji i wybiorę się na wycieczkę techniczną.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także