Czym wstępnie pokryć dach? Matą Permo® sec SK

 

Czy jest jakaś alternatywa dla membrany dachowej dla dachu pokrytego blachą na tak zwany rąbek stojący? TAK. Otwarta dyfuzyjnie mata rozdzielcza Permo® sec SK. To innowacyjne rozwiązanie łączy w sobie wysokoparoprzepuszczalną membranę dachową jak i oplot jednowłóknowy.

To optymalne rozwiązanie dla wszystkich dachów metalowych wykonanych na rąbek stojący.

-Ta 5-warstwowa warstwa rozdzielcza otwarta dyfuzyjnie jest przeznaczona dla dachów pochyłych przy min. kącie nachylenia dachu 3° i fasad metalowych, wentylowanych i niewentylowanych. Dzięki elastycznemu PP-oplotowi jest zapewniony stały odstęp pomiędzy membraną a pokryciem, a energia akustyczna zostaje zredukowana o 8 dB – co spełnia całkowicie wymagania izolacji akustycznej – mówi Przemysław Skibiński KeyAccount Manager/Technical Manager w firmie Klöber-HPi.

 

Innymi zaletami maty rozdzielczej Permo® sec SK są całkowite zabezpieczenie od wiatru i opadów atmosferycznych, a także, co ważne w przypadku prac na wysokościach – łatwy montaż. Wszystko to dzięki zintegrowanej butylenowo-kauczukowej samoprzylepnej taśmie klejącej. Wysoka odporność na temperaturę od -30o do + 100oC pozwala na montaż przy każdej temperaturze, ale radzimy jednak nie czekać z tym do mrozów. Pamiętajmy, że wszelkie prace na dachu dla własnego bezpieczeństwa należy zakończyć przed zimą.

Ten wszechstronny produkt z pewnością cię nie zawiedzie. Zapewni również wentylację dachu i izolację od hałasu. Sprawdzi się znakomiciena dachach o klasycznych kształtach, zabytkowych budowlach jak też w nowoczesnym budownictwie, na obiektach o wyszukanych, nieco udziwnionych kształtach.

ASZ


Czym wstępnie pokryć dach? Matą Permo® sec SK
Oceń artykuł

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także