Dachobranie 2016: tanie dachówki BRAAS

Dachobranie 2016: tanie dachówki BRAAS
Dachobranie 2016: tanie dachówki BRAAS 

„Dachobranie 2016” to specjalna promocja na dachówki BRAAS w szczycie sezonu budowlanego. Tanie dachówki dostępne są od września do końca października lub do wyczerpania zapasów. Oferta obejmuje wybrane modele ceramiczne i betonowe.

Dobre dane dla branży budowlanej

Rynek budowalny w Polsce coraz lepiej się rozwija. Potwierdzają to dane GUS za pierwsze półrocze 2016 roku. W okresie od stycznia do lipca do użytku oddano 85 848 mieszkań, co oznacza wzrost o 11,7% wobec tego samego okresu w 2015 r. W tym samym czasie br. wydano pozwolenia albo dokonano zgłoszeń z projektami budowlanymi na 116 475 mieszkań (wzrost o 12,2%). Z kolei liczba mieszkań, które zaczęto budować, wynosi 101 336 (+6,1%).

Tanie dachówki BRAAS w najgorętszym sezonie

Można liczyć na to, że korzystny trend dla branży budowlanej utrzyma się jesienią, czyli w szczycie sezonu. Firma BRAAS przygotowała na ten okres specjalną ofertę. „Dachobranie 2016” to promocja na tanie dachówki betonowe i ceramiczne. Wybrane modele w niższych cenach to m.in. dachówki Rubin, płaska dachówka ceramiczna Turmalin czy popularne modele Celtycka i Romańska (technologa CISAR). Warto też zwrócić uwagę na modne jesienny kolory objęte promocją, takie jak ceglany, czerwień naturalna, kasztanowy, ciemnoczerwony, brąz kolonialny czy miedziany.

Szczegóły promocji dostępne są w punktach handlowych oraz na stronie internetowej firmy BRAAS.

Data utworzenia: 04.09.2016


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły