Dachówka cementowa VERONA na polskich dachach

dachowka cementowa Verona-370x259
dachowka cementowa Verona-370x259 

Romantyczny sznyt na dachu – czy to możliwe? Dzięki nowej dachówce cementowej VERONA pokrycie tworzy połać dachową, obok której nie sposób przejść obojętnie. Zachwyca prostą kompozycją a niepowtarzalny wygląd przywołuje na myśl dachy romantycznej, włoskiej Werony.

Dachówka cementowa Verona, Creaton

Wprowadzona do oferty CREATON we wrześniu 2017 roku dachówka cementowa VERONA to doskonałe pokrycie o klasycznym kształcie, spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Unikalne piękno dachówki podkreśla wykończenie powierzchni PLANAR, które zwiększa gładkość dachówki, nadaje jej satynowy połysk oraz podnosi parametry użytkowe, ułatwiając miedzy innymi usuwanie zanieczyszczeń z połaci dachu.

Dachówka cementowa VERONA wykonana jest z udoskonalonego, wysokiej jakości materiału  barwionego w masie. Położona na dachu zapewnia nie tylko piękny wygląd, lecz również skuteczną ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.

VERONA to rozwiązanie dla osób, marzących o pokryciu nawiązującym do włoskiego miasta zakochanych. W zależności od naszych upodobań dachówkę możemy dobrać w romantycznym kolorze miłości – czerwieni bądź w klasycznej czerni. Każdy, kto choć raz odwiedził Weronę wie, że o zachodzie słońca najpiękniejsze w tym mieście  są właśnie… dachy.

Dachówka cementowa Verona, Creaton

Dachówka cementowa VERONA na polskich dachach
5 (100%) 1 głos[ów]

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także