Dachówka ceramiczna SIMPLA – trwałe i estetyczne pokrycie dachu

Dachówka ceramiczna SIMPLA – trwałe i estetyczne pokrycie dachu
Dachówka ceramiczna SIMPLA – trwałe i estetyczne pokrycie dachu 

Wielkoformatowa dachówka ceramiczna SIMPLA wyróżnia się nowoczesnym minimalizmem i najlepszymi parametrami użytkowymi. Produkt marki CREATON to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla inwestorów, jak i wykonawców – zapewnia niepowtarzalny wygląd dachu i bardzo łatwy montaż.

SIMPLA wpisuje się w aktualnie panujące trendy na rynku pokryć dachowych. To idealna propozycja dla dekarzy, którzy coraz częściej decydują się na realizację dachów z dachówek płaskich. Jest efektem ponad 130-letniego doświadczenia w produkcji różnych modeli ceramicznych marki CREATON w Europie. – Z myślą o ułatwieniu pracy dekarzom postawiliśmy na liczne rozwiązania konstrukcyjne, które umożliwią szybkie, niezawodne i co najważniejsze – precyzyjne zamocowanie SIMPLI na połaci – mówi Rafał Ziółtkowski, Doradca Handlowo-Techniczny CREATON Polska. Produkt o wymiarach 30×50 cm jest bardzo wydajny – jego zużycie to ok. 10,4 sztuki na m2. Ten wynik przekłada się na szybkość montażu całego dachu i zwiększa efektywność prac dekarskich. A to na pewno docenią wszyscy profesjonaliści.

Zamki w dachówce SIMPLA zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną szczelność i odporność na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wyjątkowo uwydatnione, podwójne zagłębienia zastosowane w zamku bocznym umożliwiają skuteczne odprowadzanie wody z powierzchni dachu. Zapobiegają również wnikaniu wszelkich zanieczyszczeń. Nawet podczas intensywnych opadów dach wykonany z dachówki SIMPLA zapewnia bezpieczeństwo. Zamontowanie na połaci tego modelu, daje inwestorom pewność, że dokonali idealnego wyboru. Dekarzowi natomiast zapewnia potwierdzenie na rynku wysokiej jakości oferowanych przez siebie usług.

Dodatkowym aspektem, który wzięli pod uwagę eksperci CREATON jest żywotność całego dachu. Niezależnie od tego, jak długą gwarancję na swoją dachówkę udziela producent, trwałość całej konstrukcji zmniejsza się znacznie w przypadku braku jej odpowiedniej wentylacji. Dlatego przy projektowaniu modelu SIMPLA, znaczenie miały punkty styku dachówki z łatą. Umieszczone na spodniej stronie zostały dwa specjalne noski zapewniające efektywną wentylację spodnią. To, w połączeniu z zastosowaniem opatentowanego rozwiązania CREATON – kalenicy wentylowanej, wpływa na znaczne wydłużenie żywotności całej konstrukcji dachowej. Odprowadzenie ewentualnych skroplin, które mogą pojawiać się na spodniej stronie umożliwiają biegnące wzdłuż każdej dachówki, wzmacniające żebra w formie klinów.

Dachówka SIMPLA w połączeniu z szeroką gamą spójnych kolorystycznie, oryginalnych akcesoriów to propozycja dla dekarzy, którzy szukają produktów najwyższej klasy. Rozwiązania systemowe dla modelu SIMPLA obejmują dodatki ceramiczne (dachówki funkcyjne, gąsiory), rozwiązania z metalu i aluminium, dedykowane klamry oraz oryginalne membrany dachowe.

www.creaton.pl

Data utworzenia: 04.04.2019


Dachówka ceramiczna SIMPLA – trwałe i estetyczne pokrycie dachu
5 (99.55%) 44 głos[ów]


Komentarze

  • Ryszard napisał(a):

    Dachówka Creaton Simpla pasuje do nowoczesnego budownictwa. Ładny wygląd, gwarancja jakości na lata, przemyślane rozwiązanie w montowanie przemawiają nad zastosowaniem. Simpla występuje w dwóch wersjach czarnego, matowego i glazurowanego. Jeśli dachówki ceramiczne to dobrze wybrać Creaton.

  • pospieszny napisał(a):

    Stając przed wyborem pokrycia dachowego często zastanawiamy się, które z nich będzie najlepsze. Często kierujemy się głównie jego ceną, ale zdecydowanie należy wziąć pod uwagę łatwość montażu, a tym samym uniknięcie błędów w tym zakresie co ma wpływ na szczelność i trwałość dachu. Wysoka wydajność wielkoformatowych dachówek skraca również czas ich montażu, a tym samym obniża koszty robocizny.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także