Dachówka ceramiczna Topas firmy Braas w nowych kolorach

Braas dachówka ceramiczna Topas 11V łupkowy
Braas dachówka ceramiczna Topas 11V łupkowy 

Dachówka ceramiczna Topas firmy Braas zyskała modne barwy: szary kryształ i łupkowy – kolory odpowiednie zarówno dla dachów w stylu klasycznym, jak nowoczesnym.

Dachówka ceramiczna Topas – elegancja na dachu

Dachówka ceramiczna Topas to znana na rynku alternatywa dla płaskich dachówek. Jej wyprofilowanie sprawia, że dach wyróżnia się charakterem i elegancją. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku producent wprowadził nowe kolory dachówki, które pozwalają kryć dachy zaprojektowane zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Nieustannie dopracowujemy naszą ofertę, aby była bogata, atrakcyjna i odpowiadała najbardziej zróżnicowanym gustom – mówi Grzegorz Barycki, prezes Monier Braas Polska. – Popularność modelu Topas skłoniła nas do poszerzenia wachlarza kolorystycznego tej dachówki o nowe, wyjątkowe odcienie. Obecnie model Topas 11V glazura topline dostępny jest w kolorze szary kryształ, a angoba w kolorze łupkowym. Ich mniejszy odpowiednik, Topas 13V glazura topline dostępny jest w kolorze łupkowym błyszczącym, a angoba w kolorze łupkowym.

Braas dachówka ceramiczna Topas 13V łupkowy Braas dachówka ceramiczna Topas 11V szary kryształ Braas dachówka ceramiczna Topas 13V łupkowy błyszczący

Gwarancja systemowa Braas

Wszystkie dachówki ceramiczne firmy Braas, w tym model Topas, objęte są trzydziestoletnią gwarancją. A to jeszcze nie wszystko. Na cały system dachowy producent udziela 15 letniej gwarancji, o ile został on wykonany z dachówek i akcesoriów dachowych Braas przez dekarzy certyfikowanych przez Braas.
Więcej informacji na temat gwarancji systemowej na stronach: www.braas.pl i www.gwarancjasystemowa.pl

Karta_techniczna_dachowka_Topas_11V Karta_techniczna_dachowka_Topas_13V


Dachówka ceramiczna Topas firmy Braas w nowych kolorach
4.7 (93.33%) 6 głos[ów]


Komentarze

  • Robert Dymkowski napisał(a):

    30-letnia gwarancja na dachówki ceramiczne ok. Ale dlaczego o połowę krótszy czas (15 lat) na cały system dachowy składający się m. in. z akcesoriów? Czy gwarancja 15 lat obejmuje też materiały (folie) wstępnego krycia? Robert Dymkowski

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także