Dachówka Classic Star od Braas

Dachówka Classic Star od Braas w wersji Star jest dostępna w dwóch unikatowych kolorach - szary kryształ i mocca.
Dachówka Classic Star od Braas w wersji Star jest dostępna w dwóch unikatowych kolorach - szary kryształ i mocca. 

Wybór pokrycia dachowego to nie lada wyzwanie zwłaszcza przy tak bogatej ofercie, jaka dostępna jest na rynku. Jednak mimo zmieniających się trendów od lat niezmiennie dużą popularnością cieszą się dachówki betonowe. Nie ma się co dziwić – są one wyjątkowo mocne, odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dla miłośników betonowych rozwiązań polecamy uwadze dachówkę Classic Star, która do końca listopada 2019 roku dostępna jest w Wielkiej Promocji House of Braas.

W branży dachów spadzistych nieprzerwanie sprawdza się klasyka, również ta w nowoczesnym wydaniu. Wzór dachówki Classic od lat przyciąga oko kształtem, który potrafi zaspokoić nawet najbardziej wymagających. Przekonuje zarówno tradycjonalistów, jak i fanów nowoczesnej architektury. Jej wyważony profil nadaje połaci swoistej filigranowości, a dach wygląda lekko i elegancko.

Jedno z nowoczesnych rozwiązań, w które wyposażone są dachówki z linii Classic, to użyta do jej wykonania technologia Star, która pozwala stworzyć dachówkę betonową o kryształowym połysku. Do produkcji dachówek Classic Star stosowane są pigmenty odbijające promieniowanie podczerwone, co wpływa na zmniejszenie nagrzewania się całego dachu, a w związku z tym, zwiększa comfort mieszkańców, zwłaszcza podczas upalnego lata.

Od 1 września do 30 listopada 2019 roku dachówka Classic Star, obok takich gwiazd jak: Tegalit Protegon, Rubin 13V, Topas 13V, Decra Elegance, Quadro, jest dostępna w Wielkiej Promocji House of Braas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji: www.braaas-promocja.pl

www.braas.pl

Data utworzenia: 20.11.2019

Więcej na temat:
Dachówka Classic Star od Braas
4.9 (97.84%) 37 głos[ów]


Komentarze

  • tradycjonalista napisał(a):

    Dachówki betonowe to niewątpliwie długoletnia tradycja i dobrze, że przetrwały w dobie produkcji licznych nowoczesnych rodzajów pokryć dachowych. Niewątpliwie jest to niezwykle trwały produkt, zapewniający wieloletnie użytkowanie i jednocześnie estetykę i elegancję wykończenia budynku.

  • Marcin napisał(a):

    dachówka betonowa to jedno z bardziej solidnych pokryć na lata. jak ktoś buduje, będzie robić remont dachu to warto skorzystać z promocji od Braas. na pewno będzie zadowolony

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także