Dachówka Topas w nowych, wyjątkowych kolorach

 

Nowoczesność czy klasyczna elegancja, a może jedno i drugie? Ceramiczna dachówka Topas dostępna w nowych, wyjątkowych kolorach.

Choć dachówka ceramiczna w budownictwie znana jest od wieków, jej ponadczasowy charakter nieustannie zapewnia jej najwyższe miejsce wśród pokryć dachowych. Klasyczna elegancja, dystyngowany smak i ciepło, które sprawiają, że budynek staje się domem, a prestiż dachówek ceramicznych rośnie.

Braas dachówka Topas 13V łupkowy
Braas Topas 13V łupkowy

Dla miłośników architektury jest jasne, że dach jest decydującym elementem w każdej konstrukcji, ponieważ to on określa charakter budynku i dlatego trzeba go wybrać ze szczególną starannością, tak by stał się ozdobą, a jednocześnie niezawodnym systemem, zapewniającym schronienie przez wiele lat. Często wydaje się, że najwyższa jakość i mistrzowski design są trudne do połączenia.

Kultowy model Topas

Model Topas to dachówka, która odpowiada najbardziej wymagającym klientom i jest doskonałą alternatywą dla popularnych dachówek płaskich. Jednocześnie, dzięki delikatnemu wyprofilowaniu czyni pokrycie ciekawszym, zachowując przy tym wyważoną harmonię. Charakterystyczną cechą modelu Topas jest uniwersalność – geometryczność i elegancka prostota doskonale wkomponowują się w nowoczesne projekty lub odświeżają budynki o klasycznym charakterze. Najwyższa jakość gliny stosowanej w dachówkach Braas daje gwarancję niezawodności na lata.

Braas dachówka Topas 11V szary kryształ
Braas Topas 11V szary kryształ

Nowe kolory dachówki Topas

– Nieustannie dopracowujemy naszą ofertę, aby była bogata i atrakcyjna i odpowiadała najbardziej zróżnicowanym gustom – mówi Grzegorz Barycki,  prezes Monier Braas Polska. – Popularność modelu Topas skłoniła nas do poszerzenia wachlarza kolorystycznego tego modelu o nowe, wyjątkowe odcienie. Topas 11V glazura topline dostępny jest w kolorze szary kryształ, a angoba w kolorze łupkowym. Mniejszy odpowiednik tej dachówki – Topas 13V glazura topline oferujemy w kolorze łupkowym błyszczącym, a angobę w kolorze łupkowym – dodaje Grzegorz Barycki.

Chłodna, szlachetna barwa (a w przypadku powłoki z glazurą topline również wysoki połysk) podkreśla elegancki, nowoczesny charakter domu, a niekwestionowany luksus i klasa spełniają oczekiwania fanów minimalizmu, dla których jakość ma mówić sama za siebie. Kolory szary kryształ i łupkowy błyszczący oparte są na chłodnej, szlachetnej szarości, w nieco jaśniejszym, przykuwającym uwagę odcieniu. Jednocześnie wspaniale komponują się z pełną gamą tynków i pokryć, pozostawiając szerokie pole dla wyobraźni podczas wyboru koloru ścian.

Dachówka Topas w gwarancji systemowej Braas

Braas dachówka Topas 13V lupkowy blyszczacy
Braas Topas 13V łupkowy błyszczący

Model Topas, tak jak wszystkie dachówki ceramiczne Braas, objęty jest trzydziestoletnią gwarancją. Jednak dachówka to nie wszystko, za niezawodność systemu dachowego odpowiada bowiem szereg elementów oraz jakość usług dekarskich. Dlatego też firma Braas jako pierwsza w Polsce oferuje gwarancję systemową na CAŁY dach. Dokonując zakupu dachówki i akcesoriów dachowych Braas i korzystając z usług certyfikowanych przez firmę dekarzy, inwestor otrzymuje gwarancję na 15 lat na cały system dachowy.

Zdjęcia: Braas Sp. z o.o.


Dachówka Topas w nowych, wyjątkowych kolorach
4.7 (93.33%) 3 głos[ów]

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także