Dobroplast – jakość i klasyka

Dobroplast - jakość i klasyka
Dobroplast - jakość i klasyka 

Informacja dla niewtajemniczonych – Dobroplast to najlepszy producent stolarki okiennej i drzwiowej. Firma pojawiła się na rynku w 2000 roku i od razu – dzięki innowacyjnym technologiom – zyskała popularność. Nie spoczęła wówczas bynajmniej na przysłowiowych laurach i podjęła kroki w kierunku dalszego rozwoju, modernizując już istniejące hale produkcyjne i budując nowe. Szczególnie ważnymi wydarzeniami w historii przedsiębiorstwa było wyposażenie hal produkcyjnych w nowoczesne, całkowicie zautomatyzowane linie przeznaczone do produkcji okien PVC. Niekwestionowany sukces to wprowadzenie na rynek opartych na najnowszych technologiach energooszczędnych systemów okiennych Ovlo, Encore i Prime.

Niezwykle pozytywne opinie o firmie Dobroplast są przede wszystkim wyrazami uznania dla jakości produkowanych przez nią okien i drzwi. To po pierwsze. Po drugie oferta firmy jest bardzo bogata, a okna Dobroplast spełniają najwyższe wymagania i standardy. Poza wspomnianymi systemami firma oferuje okna dachowe, elewacyjne, Avantgarde 7000, Avantgarde 9000, angielskie oraz renowacyjne.

Bardzo dobre opinie o oknach Dodroplast wynikają z ich doskonałej jakości, toteż przyjrzyjmy się bliżej ich zaletom. Należy przede wszystkim podkreślić wysokie parametry techniczne, doskonałą jakość profili oraz użycie wysokogatunkowego PVC.

Czym charakteryzują się okna typu Prime? Posiadają współczynnik izolacyjności Uf=0,98 W/m2K i są najszerszym z dostępnych na rynku systemów, ponieważ głębokość zabudowy wynosi 93mm.

W tym typie okien położono nacisk na bezpieczeństwo użytkowania dzięki zastosowaniu wysokogatunkowego, bezołowiowego PVC, które poza tym gwarantuje najlepszą izolację termiczną i akustyczną. Jednym z głównych zadań okien jest chronienie użytkowników przed wilgocią i chłodem. W opisywanym typie okien zostało to zapewnione poprzez użycie potrójnego systemu uszczelnienia z uszczelką środkową.

Ponadto okna typu Prime są dostępne w następujących kolorach: złoty dąb, orzech, mahoń, ciemny dąb, brąz czekoladowy, szary (jasny) oraz antracyt.

Bardzo życzliwe i pochlebne opinie o oknach Dobroplast można znaleźć na forum firmy Dobroplast. Ci, którzy już kupili okna tej firmy, polecają je, podkreślając, że są tanie i doskonałej jakości.

Data utworzenia: 09.04.2014


Komentarze

 • Jak napisał(a):

  Okna są nieszczelne!!! Załaszcza balkonowe z ruchomym słupkiem. 3 razy wymieniali mi uszczelki i nie pomogło. NIE POLECAM

 • Oli napisał(a):

  Ludzie nie kupujcie tego szmelcu!!! Nie warte złamanego grosza, zakupiłam do nowego domu, teraz na etapie wykończenia okazało się, że są nieszczelne !!! Para wodna gromadzi się wewnątrz szyb, do tego pojawiły się białe smugi! Wyglądają paskudnie a co najgorsze nieszczelne!producent wypiął się bo minęła gwarancja 5 lat a okna są do wymiany! Kasa wyrzucona w błoto , jedno wielkie oszustwo!!!

 • TRF napisał(a):

  CHYBA CAŁY DZIAŁ MARKETINGU DOBROPLASTU I POŁOWA ZARZĄDU PISAŁA TE KOMENTARZE

 • PW napisał(a):

  Niestety kupiłem okna tej firmy i już po 2 latach ramy zżółkły. Producent nie chce uznać reklamacji bo niby używam niewłaściwych środków do mycia. Czyli chyba można je myć tylko wodą i to tylko destylowaną. Mam też starsze drzwi balkonowe innej firmy i one nie zżółkły. Po prostu tragedia - omijajcie tą firmę z daleka

 • AnkaSk napisał(a):

  Także mamy okna Dobroplast. Bardzo chwalimy sobie z mężem ich jakość.

 • jolinka napisał(a):

  Według opisu, bardzo dobre okna. Szkoda że nie mogę ich znaleźć w swojej miejscowości, gdyż w niedługim czasie będę musiał wymienić jedno z okien w mieszkaniu.

 • Anusia napisał(a):

  Znajomi mają okna z firmy Dodroplast i bardzo są zadowolenii. Cena nie wygórowana jak za tego typu okna, bardzo ładnie się prezentują na budynku. Profesjonalny montaż sprawia że okna nie parują w zimie,a przy wietrznej pogodzie nie czuć tego w domu jak ma miejsce niekiedy przy innych producentach. Ciekawe jest również to że występują w kilku kolorach.

 • Karol napisał(a):

  Nie miałem pojęcia o takim producencie stolarki okiennej i drzwiowej jak firma Dobroplast. Z opisu wynika iż produkty tej firmy to najwyższa i doskonała jakość, a także szeroki wybór kolorystyki. Z pewnością w przyszłości wezmę pod uwagę zakup produktów tej firmy.

 • Mati napisał(a):

  Nie mam żadnych wątpliwości co do solidności firmy Dobroplast. Od kilku lat są w ścisłej czołówce, zawsze otwarci na nowe pomysły i rozwiązania. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, do tego wysoka jakość wykonania. Myślę też, że cenowo oferty wyglądają atrakcyjnie - można nieco grosza zaoszczędzić.

 • Sabina napisał(a):

  Jak najbardziej jedne z najlepszych okien. Jakościowo są bardzo dobre, a szeroka gama kolorów sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

 • Lechuu napisał(a):

  Słyszałem same pochlebne wypowiedzi znajomych na temat produktów Dobroplastu. Konieczna jest u mnie wymiana okien elewacyjnych i pewnie skorzystam z ich oferty. Szeroka gama kolorystyczna ich produktów pozwoli mi dopasować okna do moich burgundowo-hebanowych drzwi.

 • irformat napisał(a):

  Nie dawno zmieniałem okno w kuchni i właśnie tej firmy. Profile specjalnie składane aby zmniejszyć otwór w ścianie. Jest OK.

 • Janusz napisał(a):

  Słyszałem bardzo dobre opinie od znajomych o firmie Dobroplast . Bardzo solidna jakość wykonanych okien jak i drzwi.Ciekawa kolorystyka ,wysokie parametry techniczne wykonania.Dobre sprawdzone firmy miło polecać.

 • Iwko24 napisał(a):

  Nie znałam tej firmy.Warto zapamiętać bo na wiosnę taka będzie nam potrzebna.

 • Miłosz napisał(a):

  Nie wiedziałem, że na rynku jest taki dobry producent okien i drzwi jak Dobroplast. Pozytywne opinie wynikają z dobrego stosunku jakości do ceny. Dobroplast to niemiecka jakość produkowana przez polaków. W przyszłości zajrzę do ich oferty przy okazji remontu domu.

 • Maciej napisał(a):

  Okna Prime, znakomicie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, nie widzę wad. Zaletą jest to, że można wybrać dla siebie odpowiedni kolor a jest kilka ciekawych złoty dąb, orzech, mahoń, ciemny dąb, brąz czekoladowy, szary (jasny) oraz antracyt. Wysoka jakość wykonania oraz wysokie parametry techniczne, doskonałą jakość profili sprawia, że faktycznie okna są bardzo dobrym rozwiązaniem. Co istotne dla mnie okna są tanie i posiadają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa itd. Jak dla mnie okna są tanie i doskonałej jakości na pewno warto je brać pod uwagę podczas wymiany lub budowy domu.

 • szczepan napisał(a):

  Nawet nie wiedziałem że firma Dobroplast produkuje takie świetne okna duża gama kolorów potrójny system uszczelniania,bezołowiowe pcv świetna izolacja termiczna i akustyczna same zalety. Dlatego warto się zastanowić nad ich montażem we własnym domu.

 • kos napisał(a):

  Troszeczkę słyszałem o oknach firmy Dobroplast i rzeczywiście były to same pochlebne opinie.Jeśli będę wymieniał stolarkę okienną w swoim domu,to z pewnością wybiorę okna z oferty Dobroplast.

 • okienko napisał(a):

  Okna typu Prime, jak widać, mają doskonałe parametry techniczne jak również standard wykonania. Do tego szeroka gama kolorystyczna pozwala zaspokoić najwybredniejszych. W sieci jest wiele pozytywnych opinii na temat okien Dobroplastu co również świadczy o wysokiej jakości produktów tej firmy.

 • Grazia napisał(a):

  Dobra i treściwa informacja na temat firmy. Fajnie, ze wymieniono również najważniejsze cech produktów.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły