Dźwig dekarski można wynająć

Dźwig dekarski można wynająć
Dźwig dekarski można wynająć 

Firma Lift Polska oferuje nie tylko sprzedaż dźwigów dekarskich, skorzystać można również z usługi wynajmu maszyn tego typu.

Co można wynająć?

Oferta wynajmu w zakresie dźwigów Klaas obejmuje przede wszystkim dźwigi na przyczepach i na autach, a także wyciągarki dekarskie na przyczepach. Oprócz tego można wynająć wyciągarki meblowe na autach i przyczepach. Podczas prac z pewnością przydadzą się wynajęte systemy zsypowe oraz wyciągarki niemieckiej firmy ESDA.

Szkolenie rzecz ważna

Zgodnie z przepisami prawa chcąc obsługiwać dźwig, konieczne jest posiadanie odpowiednich uprawnień. Stąd też firma Lift Polska organizuje comiesięczne szkolenia oraz indywidualne programy doszkalania operatorów żurawi i wind dekarskich kategorii IIŻ, IP oraz WT. W porozumieniu z opolskim oddziałem Urzędu Dozoru Technicznego oraz kadrą szkoleniowców w ciągu 4 dni przyszły operator zyskuje pełną wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne do pracy z urządzeniem na placu budowy.

Dźwig dekarski można wynająć

Podsumowanie

Ofertę w zakresie wynajmu dźwigu dekarskiego warto rozważyć w przypadku, gdy firma dekarska chce zdecydowanie przyspieszyć prace montażowe, zwłaszcza przy spiętrzeniu się robót – chociażby w kontekście dużej ilości zleceń lub opóźnień wynikających z warunków pogodowych. Pamiętać należy o konieczności posiadania odpowiednich uprawnień pozwalających na obsługę dźwigu.

Kontakt

Lift Polska
Kamienna 82, 46-100 Namysłów
e-mail: biuro@lift-polska. pl
tel. : 796 388 026


Data utworzenia: 23.12.2014


Komentarze

  • Henryk napisał(a):

    Polecam tutaj do współpracy firmę Rybacki Usługi Dźwigowe. Oferują usługi wynajmu dźwigów i podnośników koszowych. Dźwigi mają zawsze wymagane zabezpieczenia i aktualne przeglądy. Dobra, konkurencyjna oferta.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły