Eleganckie zwieńczenie dachu

 

Nie tylko pomagają oszczędzić rocznie ponad 60% energii zużywanej na ogrzanie wody, ale również pozwalają dachowi zyskać ekskluzywny wygląd. Kolektory słoneczne Braas Solar zaprojektowano z myślą o funkcjonalności oraz ekskluzywnym wyglądzie. Istnieje możliwość montowania ich zarówno nad jak i w połaci dachowej, co wpływa na końcowy efekt wizualny

Braas od wielu lat dostarcza swoim klientom nie tylko najlepszej jakości dachówki ale równocześnie projektuje i wykonuje wszystkie materiały i akcesoria niezbędne przy układaniu dachu. Poza doborem kształtu i koloru, system Braas umożliwia estetyczne wykonywanie detali architektonicznych, a od czerwca br. również zamontowanie kolektorów słonecznych, które firma wprowadziła do swojej oferty.

„Braas zapewnia nie tylko najlepszą jakość swoich kolektorów, ale również dba o to by ich montaż poprawił estetykę dachu. Kolektory mogą stanowić bowiem gustowny i ciekawy detal połaci dachowej” – mówi Łukasz Grzywacz, Product Manager systemów solarnych.

Praktyczna elegancja

fot. Braas

Duży wpływ na estetykę solarów ma również sposób ich montażu – Braas Solar umożliwia klientom w tym zakresie dwa ciekawe rozwiązania. Pierwszym i bardziej popularnym jest montaż nad dachówką przy pomocy specjalnych wsporników. To rozwiązanie dodatkowo umożliwia ustawienie kolektora pod katem odmiennym niż kąt połaci dachu. Druga propozycja to tzw. montaż zintegrowany, w którym kolektor zostaje wmontowany w dach.

Kolektory słoneczne BRAAS – stylowa „kropka nad i”

Trzon oferty Bras Solar stanowią wysokowydajne płaskie kolektory BRAAS TCA2. Obok nich w skład nowej kategorii produktów weszły mocowania do kolektorów oraz dachówki przejściowe idealnie pasujące do dachów każdego typu (wizualnie dopasowane do dachówek Braas i RuppCeramika) oraz pełna oferta akcesoriów. W ofercie znalazły się także wysokiej jakości zbiorniki ciepłej wody z zamontowaną fabrycznie stacją solarną, regulatorem i osprzętem hydraulicznym oraz wysokosprawne zbiorniki dwufunkcyjne ze zintegrowanym solarnym systemem warstwowym zapewniającym szybki dostęp do ciepłej wody.

Więcej informacji znaleźć można na www.braas-solar.pl

Data utworzenia: 05.01.2013

Więcej na temat:
Eleganckie zwieńczenie dachu
4.9 (98.57%) 14 głos[ów]


Komentarze

  • zaintresowany napisał(a):

    Już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem instalacji kolektorów słonecznych. Wybór kolektorów słonecznych Braas,to dobry wybór i jeszcze w tym roku takie kolektory będę próbował zainstalować w swoim domu.

  • Ines napisał(a):

    Bardzo ładnie się prezentują te kolektory.Estetyczny i bardzo nowoczesny dach no ale co Bras to Bras,nie ma się czego uczepić,solidna,profesjonalna firma.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także