Elektryczne nożyce do cięcia blachy Graphite

 

W dekarstwie nożyce do cięcia blachy są podstawowym elektronarzędziem, sprawdzającym się też przy większości prac remontowo-budowlanych związanych z obróbką blachy. Polska marka GRAPHITE wprowadziła na rynek nowy produkt z tej kategorii.

Nożyce do blachy prostej GRAPHITE 59G402 przeznaczone są przede wszystkim dla użytkowników profesjonalnych. Urządzenie napędzane jest wydajnym silnikiem elektrycznym o mocy znamionowej 500W. Wysoka częstotliwość cięć (2000 min-1) gwarantuje skuteczne przecięcie blachy o różnym stopniu twardości zarówno w linii prostej, jak i po łuku o dużym promieniu. Maksymalna grubość ciętych materiałów to 2,5mm.

Zadbano również o wytrzymałość i kulturę pracy elektronarzędzia. Metalowa obudowa przekładni oraz pełne łożyskowanie nożyc zapewnią stałą siłę cięcia, wysoką wydajność i powtarzalne efekty. Dzięki jednoręcznemu uchwytowi nożyc możliwy jest pewny chwyt i swoboda pracy, a blokada przypadkowego włączenia zapewnia bezpieczeństwo dla użytkownika.

Podsumowując, nożyce do blachy prostej GRAPHITE 59G402 to wydajne i funkcjonalne urządzenie, ułatwiającym wykonanie skomplikowanych prac remontowo-budowlanych.

Więcej informacji o nowych nożycach do blachy prostej oraz innych elektronarzędziach marki GRAPHITE znajdą Państwo na stronie www.graphite.pl


Data utworzenia: 09.03.2013


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły