Fachowy Dekarz & Cieśla 6-2017

Fachowy Dekarz & Cieśla 6-2017 

Drodzy Czytelnicy,
Ostatnie tegoroczne wydanie gazety Dekarz i Cieśla oddajemy w Wasze ręce. Jeśli macie w zwyczaju robić podsumowania, to liczymy, że wypadną one dla Was na plus. Wszystkim naszym czytelnikom życzymy, by nadchodzący 2018 rok przyniósł dużo intratnych zleceń i 365 dni pięknej pogody! Nowy rok to także kolejna edycja Targów Budma, najważniejszej imprezy w naszej branży. Mam nadzieję, że wybieracie się do Poznania i uda nam się spotkać na naszym stoisku.
Nasze poszukiwania ciekawych rozwiązań w branży dekarskiej i ciesielskiej zawiodły nas ostatnio do Danii, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć, jak układa się szybko dachówkę i do dziś jestem pod wrażeniem – więcej o tej technologii możecie przeczytać w artykule na stronie 34.
Jeśli są tematy, które Was szczególnie interesują i chcielibyście o nich poczytać na naszych łamach – zgłaszajcie je pisząc wiadomość na adres: marcin.sikora@fachowydekarz.pl.
Zapraszam też nieustająco na nasz fanpage na FB, gdzie każdego dnia toczą się ciekawe, merytoryczne dyskusje – jest już nas tam 44 tys.
Gdybyście tęsknili pomiędzy wydaniami przypominam, że można nas czytać i zdobywać informacje online wchodząc na naszą stronę www.fachowydekarz.pl.
Do siego roku!
Redaktor Naczelny
Marcin Sikora

Data utworzenia: 05.12.2017


Fachowy Dekarz & Cieśla 6-2017
5 (100%) 7 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także