Finezja – blachodachówka  modułowa firmy Florian Centrum S.A.

blachodachówka Finezja
blachodachówka Finezja 

Blachodachówka modułowa FINEZJA  to doskonały produkt na pokrycia dachowe.  Posiada oryginalny kształt , który sprawia , że dach jest nie tylko pełen   finezji ale jest także  solidny , trwały,  praktyczny oraz ekonomiczny .

Blachodachówka modułowa FINEZJA wytwarzana jest z wysokiej jakości blachy. Znakomite właściwości wytrzymałościowe powłok blachodachówki modułowej FINEZJA zapewniają trwałość w  różnych warunkach środowiskowych. Blachodachówka modułowa jest lekka i prosta w montażu. Bardzo często stosowana jest przez inwestorów w przypadku skomplikowanego kształtu pokrycia dachu.

Florian Centrum zapewnia szeroka gamę kolorów przy wyborze blachodachówki modułowej Finezja.

Zastosowanie:

 • budynki mieszkalne
 • obiekty przemysłowe i usługowe
 • obiekty rolnicze
 • obiekty nowe i remontowane
blachodachówka modułowa Finezja
blachodachówka modułowa Finezja

ZALETY ZASTOSOWANIA

 1. Innowacyjny kształt, który nadają dodatkowo wyprofilowane rowki zwiększające sztywność blachodachówki oraz ułatwiają wkręcanie wkrętów podczas mocowania blachy.
 2. Poliuretanowa powłoka ochronna i dekoracyjna jest odporna w różnym środowisku.
 3. Gwarancja 30 lat – powłoki : Granite®Storm/ PURMAT oraz Granite®HDX/ PURLAK
 4. Ekonomiczne rozwiązanie na dach:
 • symetryczny kształt – pozwalający na montaż blachy od strony lewej do prawej lub odwrotnie minimalizujący ilość odpadu podczas montażu co ma wpływ na zmniejszenie kosztów inwestycji.
 1. Prosty i szybki montaż.
 2. Łatwy transport.
 3. Prosta konserwacja. Blachodachówka nie wymaga trudnych i kosztownych zabiegów pielęgnacyjnych.

 

W ofercie firmy dostępne są inne blachodachówki modułowe i cięte na żądaną długość,  blachy trapezowe, blachy trapezowe konstrukcje  oraz panele dachowe na rąbek.  

 www. floriancentrum.com.pl

Data utworzenia: 12.10.2018


Komentarze

 • Kasia napisał(a):

  Jak sama nazwa wskazuje FINEZJA ma finezyjny kształt, może być dzięki temu stosowana na wielu obiektach. Ma też bardzo wiele zalet i długą gwarancję.

 • decydent napisał(a):

  Przy wyborze pokrycia dachowego warto wziąć pod uwagę szereg aspektów. Najważniejszymi z nich to: lokalizacja i położenie budynku, trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne dachówki, jej cena i walory estetyczne. Ponadto trzeba uwzględnić łatwość montażu i konserwacji oraz warunki gwarancji. Po dokonaniu takiej analizy można sądzić, że dokonamy najwłaściwszego wyboru. Blachodachówka FINEZJA niewątpliwie warta jest uwzględnienia jej w wyborze.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły