Flex x2 do kominków i kotłów opalanych drewnem – nowość firmy MK Systemy Kominowe

 

Firma MK wraz z grupą Isotip-Joncoux i belgijskim liderem w produkcji nowoczesnych elastycznych systemów Flex, firmą Eurotrip, wprowadza na polski rynek wkład kominowy Flex podwójny przeznaczony do kominków i kotłów opalanych drewnem.

Produkty Flex zrewolucjonizowały dotychczasowe podejście do kominów. Firma MK oferuje system jednościenny, stosowany jako wkładka kominowa do spalin z kotłów atmosferycznych lub wentylacji, elastyczny system kominowy do kotłów kondensacyjnych i turbo z klasą ciśnieniową P1, a obecnie także do kominków i kotłów opalanych drewnem.

Następca dobrze znanego instalatorom i inwestorom FLEX x2 wykonany został w technologii, umożliwiającej uzyskanie gładszej powierzchni wewnątrz rury. Flex podwójny posiada odporność korozyjną V2, dzięki czemu może być stosowany do kominków i kotłów opalanych drewnem. Wyróżnia się niezwykłą elastycznością, co umożliwia jego montaż w szachtach posiadających nieregularne kształty lub uskoki. Jest idealnym systemem dla tych, którzy zabudowując przyłącze do kominka szukają pewnego, niedrogiego i łatwego w instalacji rozwiązania. Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu firmy MK Systemy Kominowe, Anna Rotkis-Dziadul, wyjaśnia, iż doświadczenie oraz najnowocześniejsza technologia umożliwiły redukcję kosztów i obniżenie ceny dotychczasowego Flexa podwójnego nawet o 37 procent za metr bieżący, zachowując dotychczasową wysoką jakość.

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowego systemu Flex x2 firma MK przygotowała gotowe pakiety przyłączeniowe w bardzo atrakcyjnych cenach, posiadające rurę flex o optymalnej i sprawdzonej na wielu rynkach długości. Oferowane są dwa pakiety:

PR Pakiet kominkowy startowy KS – Flex długości 1.2 m i złączka startowa FS, z systemem otworów i przewietrzeń, zaprojektowana w taki sposób, aby ewentualne skropliny nie wydostawały się na zewnątrz kominka.

PR Pakiet kominkowy startowy KC – Flex długości 1.2 m, złączka startowa FS i złączka do komina ceramicznego FSC, pozwalająca na połączenie rury elastycznej z kominem ceramicznym.

Niezwykle proste w montażu pakiety przyłączeniowe do kominków pakowane są w osobne kartony. System Flex x2 objęty jest przez producenta pięcioletnią gwarancją.

Data utworzenia: 05.08.2014


Flex x2 do kominków i kotłów opalanych drewnem – nowość firmy MK Systemy Kominowe
4.9 (98.26%) 23 głos[ów]


Komentarze

  • Kate napisał(a):

    Dobrym pomysłem jest sprzedawanie od razu całego pakietu przyłączeniowego. Elastyczna rura to łatwiejszy montaż sprawdzający się w nietypowych budynkach. No i do tego są to systemy niezbyt drogie.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także