Gama narzędzi akumulatorowych 10,8V w nowej odsłonie XR

gama-narzedzi-akumulatorowych-v-w-nowej-odslonie-xr
gama-narzedzi-akumulatorowych-v-w-nowej-odslonie-xr 

Linia narzędzi akumulatorowych 10,8V XR Li-Ion DeWALT to oferta skierowana do profesjonalistów poszukujących urządzeń o kompaktowych rozmiarach, które charakteryzuje trwałość, duża moc i precyzja.

Marka narzędzi dla profesjonalistów DeWalt, wzbogaca gamę urządzeń akumulatorowych XR Li-ION o nową linię elektronarzędzi akumulatorowych o napięciu 10,8 V. Produkty z nowej lini wyróżniają się zwiększoną wydajnością, wydłużonym czasem pracy z jednego naładowania oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Wśród nowych narzędzi akumulatorowych 10,8 V XR Li-ION użytkownicy znajdą: wiertarko-wkrętarkę, wkrętarkę, zakrętarki udarowe, termometr na podczerwień oraz kamerę termowizyjną z bezprzewodowym ekranem.

Trwałość, Moc, Precyzja

Wiertarko – wkrętarka DCD710S2 wyposażona jest w mocny silnik pozwalający na intensywną i długotrwałą pracę oraz metalową przekładnię zwiększającą wydajność narzędzia. Obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów sprawia, że narzędzie jest odporne na ciężkie warunki panujące na placu budowy. Wytrzymałe, kompaktowe urządzenie wyróżnia sie bardzo dobrymi parametrami technicznymi przy zachowaniu niewielkich rozmiarów. Narzędzie posiada sprzęgło momentu obrotowego z możliwością ustawienia w 15 różnych pozycjach. Pozwala to na precyzyjne wkręcanie wkrętów w różne materiały, takie jak drewno czy metal. Ponadto, dzięki zastosowaniu dwustopniowej regulacji prędkości obrotowej silnika, użytkownik posiada pełną kontrolę nad szybkością pracy urządzenia. Do tego, możliwość zmiany kierunku obrotów (tzw. lewe obroty) pozwala na łatwe wykręcanie wkrętów bądź wyprowadzenie zaklinowanego wiertła. Wiertarko – wkrętarka DCD710S2 wyposażona jest także w jednotulejowy uchwyt wiertarski 10 mm., z samoczynną blokadą wrzeciona zapewniającą szybką i łatwą wymianę akcesoriów. Trwałość wiertarko – wkrętarki zapewnia wentylator chłodzący silnik i mocna przekładnia ze stalowymi kołami zębatymi.

gama-narzedzi-akumulatorowych-v-w-nowej-odslonie-xrPilarka mieczowa UniverS PROTOOL

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników, DeWALT wyposażył DCD710S2 w hamulec elektroniczny, który zatrzymuje pracę silnika w przypadku zablokowania wiertła. Precyzję i komfort użytkowania wiertarko – wkrętarki podnosi czuły wyłącznik, zapewniający bardzo dobrą sterowalność prędkością obrotową (0- 1500 obr/min). Ponadto zwarta i lekka budowa narzędzia umożliwia prace we wszystkich, nawet trudno dostępnych, miejscach a wbudowana dioda LED skutecznie oświetla pole pracy. Dodatkowo, urządzenie posiada ergonomiczny, ogumowany uchwyt oraz konstrukcję, która pozwala na stabilne pionowe ustawienie narzędzia.

Standardowe wyposażenie

2 akumulatory o pojemności 1,5 Ah; 40 minutową ładowarkę; kufer transportowy. Cena: 955 PLN DeWALT oferuje wydłużoną 3-letnią gwarancję na produkty z gamy XR. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.dewalt.pl Wszystkie produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Data utworzenia: 13.03.2012


Komentarze

  • Jan napisał(a):

    Jak widac na przykładzie ofert znanych producentów narzędzia akumulatorowe zaczynają dominować, gdyż ich cena spada coraz bardziej, a wygoda i komfort pracy są znacząco wyższe. To dobra droga. Bezpieczne użytkowanie, uniwersalność akumulatorów i bogactwo urządzeń cieszy każdego i amatora i profesjonalistę.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły