GERMANIA – nowoczesna i trwała blachodachówka z potrójnym przetłoczeniem

GERMANIA - nowoczesna i trwała blachodachówka z potrójnym przetłoczeniem
GERMANIA - nowoczesna i trwała blachodachówka z potrójnym przetłoczeniem 

Portfolio firmy Blachotrapez jest bogate w atrakcyjne modele materiałów pokryciowych. Unikalna Germania z trzema przetłoczeniami to najwyższej jakości pokrycie dachowe zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Nowoczesny wygląd dachu

Jeśli chcemy, aby dach nabrał bardziej nowoczesnego wyglądu warto zastanowić się nad blachodachówką Germania. Jej unikalny kształt umożliwia idealne dopasowanie arkuszy, a innowacyjne potrójne przetłoczenie, które producent jako pierwszy na rynku wprowadził do swojej oferty, gwarantuje sztywność i podatność na obróbkę plastyczną. Warto podkreślić, że Blachotrapez jako pierwszy na rynku wprowadził unikalny wzór z trzema przetłoczeniami do swojej oferty. Dzięki temu oryginalnemu rozwiązaniu otrzymujemy niezwykle szlachetny wygląd przypominający dachówkę ceramiczną.

Jakość potwierdzona gwarancją

Germania to prawdziwy bestseller sprzedażowy właśnie dzięki nowatorskiemu wzornictwu i jakości. Dlatego prawdziwej Germanii nie da się podrobić, gdyż m.in. jej ważną składową jest niemiecka stal wysokiej jakości, pochodząca z renomowanej huty thyssenkrupp, która posiada podwyższoną odporność na ścieranie, zabrudzenia i korozję. W rekomendowanej przez producenta powłoce Pladur Relief Ice Crystal – wyjątkowo odpornej na zarysowania i działanie warunków atmosferycznych, blachodachówka objęta jest 35-letnią gwarancją.

Pełna ochrona pokrycia

Germania to również wysoka ochrona pokrycia dachowego, a co za tym idzie – całego domu. Szersze i głębsze wytłoczenia gwarantują jeszcze lepsze odprowadzanie wody. Zaś przed przeciekami i negatywnym działaniem wiatru zabezpiecza szczelniejsza – potrójna – zakładka.

Lekkość i piękno

Germania jest lekka i sprawdza się w przypadku każdego rodzaju budynków, nie obciąża bowiem nadmiernie ich konstrukcji. Warto podkreślić, że producent jako pierwszy na rynku wprowadził unikalny wzór z trzema przetłoczeniami do swojej oferty. Dlatego zastosowanie Germanii to również doskonały efekt wizualny dachu: szlachetny wygląd, przypominający dachówkę ceramiczną i jej właściwe proporcje tworzą unikatowy wzór. Ponad dwadzieścia wersji kolorystycznych Germanii ułatwia dobranie idealnego modelu. Możemy wybierać w palecie odcieni brązu, czerwieni, zieleni i szarości. Udogodnieniem jest także łatwy transport na plac budowy, a następnie na dach, co jest niewątpliwą zaletą podczas wykonywania prac dekarskich.

Szczegóły techniczne Germania 30
szerokość całkowita 1220 mm
szerokość krycia rzeczywistego 1150 mm
grubość blachy 0,5-0,6 mm
wysokość przetłoczenia uskoku dachówki 25 mm/30 mm
wysokość profilu 20 mm
długość modułu dachówki 350 mm
minimalna długość arkusza 720 mm/moduł
maksymalna długość arkusza 5970 mm

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.
ul. Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój

tel. 18 26 85 200
fax 18 26 85 215
e-mail: biuro@blachotrapez.eu www.blachotrapez.eu


GERMANIA – nowoczesna i trwała blachodachówka z potrójnym przetłoczeniem
Oceń artykuł

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także