Gont blaszany Janosik

Gont blaszany Janosik
Gont blaszany Janosik 

Gont blaszany JANOSIK generuje znacznie mniejsze koszty i jest o wiele trwalszy niż tradycyjny gont drewniany. Doskonale wpisuje się w oryginalną, zakopiańską stylistykę i założenia nowoczesnej architektury.

Wyjątkowo trwała powłoka – PLADUR Relief WOOD z 35-letnią gwarancją

JANOSIK przykuwa uwagę wyjątkowym wyglądem, nawiązującym do tradycyjnego gontu drewnianego – efekt ten osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wytworzeniu bazowego materiału PLADUR Relief Wood z 35-letnią gwarancją. Powłoka PLADUR Relief WOOD doskonale imituje strukturę drewna. Wysokiej jakości stal, użyta do wyprodukowania JANOSIKA, pochodzi z renomowanej niemieckiej huty ThyssenKrupp Steel Europe. Dzięki zabezpieczeniu rdzenia stalowego mieszanką cynku i magnezu, blacha posiada większą trwałość i żywotność. Niesamowite wrażenie estetyczne jest wynikiem uszlachetnienia materiału teksturą i powłokami lakierniczymi, zaś wyjątkową trwałość powłoki lakierniczej gwarantuje grubość 36 mikronów. Gont jest odporny na korozję, ścieranie, zabrudzenia i promieniowanie UV.
BLACHOTRAPEZ posiada na ten materiał wyłączność na terenie Polski i Europy.

Gont blaszany Janosik Gont blaszany Janosik

Łatwość użytkowania i prosty montaż

Gont JANOSIK charakteryzuje się łatwością użytkowania i funkcjonalnością – nie wymaga tak częstej i kosztownej konserwacji oraz impregnowania jak gont drewniany. Niski profil zapewnia szeroką powierzchnię krycia, co korzystnie wpływa na ekonomiczność produktu. Dzięki możliwości układania materiału z obu stron, na cegiełkę, gont blaszany JANOSIK jest prosty i szybki w montażu.

Dane techniczne

Szerokość całkowita 1222 mm
Szerokość krycia rzeczywistego 1170 mm
Wysokość profilu 6 mm
Grubość blachy 0,5 mm
Wysokość przetłoczenia uskoku dachówki 35 mm
Długość modułu dachówki 380 mm
Ilość modułów na metr kwadratowy 2,247
Cena 49,19 zł netto/m2
Cena efekt. 21,88 zł netto za szt.
Producent Blachotrapez

Blachotrapez
34-700 Rabka-Zdrój, ul. Kilińskiego 49a
tel.: 18 26 85 200, fax: 18 26 85 215
biuro@blachotrapez.eu
Więcej na: www.blachotrapez.eu

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także