Gruntoemalia Śnieżka Dach System

Gruntoemalia Śnieżka Dach System
Gruntoemalia Śnieżka Dach System 

Posiadanie solidnego dachu nad głową zapewnia komfort życia mieszkańców domu.

Dach jako ważny element budynku jest jednak narażony na stałe, destrukcyjne działanie wody, wilgoci, promieniowania UV oraz korozji. W uzyskaniu trwałej, skutecznej ochrony antykorozyjnej pomoże zastosowanie Śnieżki Na dach – produktu przeznaczonego do malowania nowych, a także poddanych renowacji, zewnętrznych powierzchni metalowych: ocynkowanych, stalowych i aluminiowych.

Śnieżka Na dach jest wysokiej jakości gruntoemalią poliwinylowo-akrylową. Nowa formuła produktu jest efektem intensywnych prac badawczo-rozwojowych i zapewnia doskonałą ochronę przed działaniem destrukcyjnie działających warunków atmosferycznych, uszkodzeniami mechanicznymi, wysoką elastyczność oraz trwałość powłoki. Wyrób zyskał także zmienioną paletę kolorystyczną, obejmującą 14 kolorów, a 8 z nich występuje w notacji RAL.

Produkt jest łatwy w zastosowaniu – szybko wysycha i charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Śnieżką Na dach pomalujemy zarówno powierzchnie dachowe, jak i rynny, ogrodzenia, parapety oraz inne metalowe elementy i konstrukcje użytkowane na zewnątrz budynku. Wyrób jest dostępny w nowych opakowaniach o pojemności: 750 ml, 5 l oraz 10 l, których design jest spójny z aktualnym systemem identyfikacji wizualnej marki Śnieżka.

Gruntoemalia wchodzi w skład kompleksowego systemu Śnieżka DACH SYSTEM, obejmującego cztery wyroby, które zapewniają skuteczne zabezpieczenie metalowych powierzchni. Śnieżka DACH SYSTEM gwarantuje kompatybilność produktów, komfort pracy, oszczędność czasu i kosztów inwestycji.

Data utworzenia: 05.06.2014


Gruntoemalia Śnieżka Dach System
4.8 (95%) 4 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także