Gwarancja systemowa Braas

Gwarancja systemowa Braas
Gwarancja systemowa Braas 

Jest to pierwsza na rynku gwarancja obejmująca ochroną cały system dachowy. Tym sposobem zapewnia się funkcjonalność nie pojedynczych produktów, ale całego systemu dachowego Braas na okres 15 lat.

Takie rozwiązanie zapewnia, że właśnie przez ten okres wszystkie produkty objęte gwarancją systemową nie stracą swoich parametrów technicznych i będą w pełni spełniały swoją rolę na dachu.

Długotrwałe bezpieczeństwo

Długotrwałe bezpieczeństwo i ochronę przed warunkami atmosferycznymi w dużej mierze zapewnia wybór odpowiednich akcesoriów dachowych i ich właściwy montaż. Monier Braas oprócz dachówki betonowej oraz dachówki ceramicznej od wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości akcesoria dachowe. Montowanie ich na dachu zapewnia funkcjonalność systemu dachowego przez wiele lat. To właśnie tym sposobem Monier Braas może udzielić jednej gwarancji systemowej na wiele produktów.
Jako najważniejsze zalety dachu z gwarancją Braas należy wymienić produkty najwyższej jakości, jedną gwarancję na wiele produktów oraz wykonawstwo Certyfikowanego Dekarza Braas.

Jak to działa?

Chcąc uzyskać gwarancję systemową Braas w pierwszej kolejności należy dokonać zakupu dachówki Braas wraz z oryginalnymi akcesoriami Braas, które są niezbędne do wykonania dachu objętego gwarancją systemową. Trzeba również skorzystać z usług Certyfikowanego Dekarza Braas, a po zakończeniu prac dekarskich należy wypełnić tzw. „Deklarację ukończenia prac dekarskich” wspólnie z Certyfikowanym Dekarzem Braas. Na końcu konieczne jest złożenie wniosku o gwarancję systemową Braas za pośrednictwem strony internetowej.

Więcej informacji na stronie www.braas.pl oraz www.GwarancjaSystemowa.pl


Data utworzenia: 11.04.2017


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły