Hanbud – wielkie możliwości, komfortowe warunki!

Hanbud – wielkie możliwości, komfortowe warunki
Hanbud – wielkie możliwości, komfortowe warunki 

Dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe powodują ciągły rozwój firmy Hanbud i potrzebę wprowadzania nowych produktów. Ideą biznesu jest dbanie o to, aby asortyment odpowiadał różnorodnemu zapotrzebowaniu klientów.

Moderno – blachodachówka modułowa firmy Hanbud

Blachodachówki modułowe Moderno firmy Hanbud to innowacyjny produkt, który zdobywa coraz większą ilość zwolenników. Powodów jest wiele:

  • Blachodachówkę modułową można nabyć od ręki.
  • Jest łatwy w transporcie, ponieważ przewozi się ją na paletach.
  • Montaż jest szybki i niezwykle sprawny.
  • Jest produktem ekonomicznym, ponieważ pozostaje po montażu niewiele odpadu.

Hanbud Moderno – blachodachówka modułowa z powłoką HARDMAT
Podsumowując – to wyjątkowe, nowoczesne rozwiązanie pozwala zakupić od ręki kompletne, najwyższej jakości elementy, niezbędne do wykonania nowego dachu i na dodatek jest błyskawiczne w montażu.
Produkowana przez Hanbud blachodachówka modułowa Moderno, to nowoczesne rozwiązanie dla klienta ceniącego sobie wygodę i solidność. Firma używa do produkcji tego modelu najlepszych powłok z gwarancją sięgającą nawet 30 lat. Wprowadzenie do oferty tego rozwiązania wymogły potrzeby rynku, który oczekiwał materiału łatwego do transportu i montażu. Taka forma dachówki blaszanej doskonale sprawdza się zarówno na prostych dachach dwuspadowych, jak też na zaawansowanych dachach kopertowych. Proponowany przez Hanbud model blachodachówki modułowej Moderno świetnie pasuje do nowoczesnych stylizacji architektonicznych i zapewnia doskonały wygląd dachu imitując dachówkę ceramiczną.

Przekrój HardMat
Przekrój HardMat

HARDMAT – duże możliwości

Formuła systemu powlekania powłoki HardMat zapewnia najwyższą jakość ochrony przed promieniami UV (poziom zgodny z klasyfikacją RUV4) oraz gwarantuje maksymalną elastyczność i plastyczność. HardMat należy do powłok wysoce odpornych na korozję, spełniając wymagające normy europejskie EN 10169. Zachowuje jednocześnie wysokie walory estetyczne dzięki wyjątkowej strukturze powłoki. Spośród innych dostępnych na rynku powłok, HardMat wyróżnia jej grubość – do 80 μm, co gwarantuje jej niezwykłą trwałość.
Zastosowany tu poliestrowy system powlekania nie zawiera metali ciężkich oraz chromu sześciowartościowego. Powłoka charakteryzuje się mocnym metalicznym podłożem, które chroni miejsca cięć, a doskonała ziarnistość gwarantuje twardość powierzchni. Wytrzymałość tego materiału ułatwia składowanie i obróbkę. Ten rodzaj materiału zapewnia wieloletnią trwałość oraz niezmienność koloru.
Hanbud logo
Siedziba firmy:
ul. Brańska 153
17-100 Bielsk Podlaski
Tel.: 85 730 94 08
Kom.: 607 357 735
biuro@hanbud-dachy.pl

Oddział Białystok:
Kuriany 114
15-588 Kuriany
Kom.: 605 431 444
bialystok@hanbud-dachy.pl


Hanbud – wielkie możliwości, komfortowe warunki!
5 (100%) 1 głos[ów]

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także