Husqvarna TS 73 R

 

Husqvarna TS 73 R to profesjonalna przycinarka z prowadnicą.

Do urządzenia dołączana jest wysokiej jakości tarcza diamentowa z obrzeżem ciągłym serii HUSQVARNA GS 2 (średnica 230 mm), która bez problemu poradzi sobie nawet z przecinaniem dachówek.
System szyn prowadzących wymaga minimum konserwacji, co pozwala na precyzyjne cięcie. Podczas pracy urządzenie tnące można odchylić od 45° aż do 90° dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów.
Nogi urządzenia są bardzo łatwo składane, dzięki czemu każdy użytkownik poradzi sobie ze składaniem samodzielnie. W standardowym wyposażeniu znajduje się klucz do wału tarczy oraz prowadnik do cięcia pod kątem. Model TS 73 R to przecinarka stolikowa prosta w użyciu, niezależnie od materiału, który jest cięty. Nie ma znaczenia miejsce cięcia – czy wykonywane jest to na ziemi, czy też na dachu.

Więcej na www.husqvarna.pl


Data utworzenia: 29.11.2012


Komentarze

  • Stefan napisał(a):

    przecinarka stołowa będzie precyzyjnym narzędziem ze względu na umieszczenie materiału na stoliku i precyzyjne przyłożenie tarczy według ustawień na uchwycie. nic więcej i nic mniej jak fabryce na taśmie i na tym polega precyzja. urządzenia od Husqvarny specjalizują się w narzędziach od cięcia.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły