Ideał rzemiosła ceramiki dachowej

Ideał rzemiosła ceramiki dachowej
Ideał rzemiosła ceramiki dachowej 

Z ilu detali architektonicznych składa się dach? Jeśli ma to być dach ceramiczny, wszystkie jego elementy mogą być wykonane w jednym miejscu i to z najlepszych złóż gliny. Korzystając z niezwykle bogatych, słynnych na Europę złóż iłów pstrych, Fabryka Ceramiki Budowlanej i Heritage dostarczają akcesoria dachowe – ta ostatnia także dachówki, które są niezwykle cenione przez wielu dekarzy i inwestorów indywidualnych.

Przedsięwzięcie, na które składają się m.in. marki FCB Ceramika i Heritage opiera się na pokoleniowych doświadczeniach. Rodzinny biznes jest gwarantem dobrego rzemiosła.

FCB i Heritage w rękach pasjonatów ceramiki

Sztandarową marką należącą do grupy Kostrzewscy jest Heritage – to marka ekskluzywnej, ręcznie formowanej dachówki i dopasowanych akcesoriów. FCB Ceramika, z kolei jest wiodącą marką ceramicznych akcesoriów dachowych, które znajdują zastosowanie na dachach wraz z dachówkami ceramicznymi producentów o zasięgu globalnym. FCB charakteryzuje elastyczność produkcji, w tym wykonawstwo ceramiki na specjalne zamówienia i do renowacji zabytków.
Akcesoria ceramiczne FCB wraz z dowolnie wybranymi dachówkami, jakie są dostępne w Polsce tworzą kompletny system umożliwiający budowę dachu czyniąc go bezpiecznym i trwałym. Akcesoria FCB to cała gama produktów, które przy wykończeniu dachu mogą wydawać się z pozoru mało istotne, ale bez nich żaden dach nie mógłby prawidłowo funkcjonować. Każde z tych akcesoriów ma do spełnienia ściśle określoną rolę. Dobrze dopasowane akcesoria stanowią idealną ochronę konstrukcji dachu i domu.

Ideał rzemiosła ceramiki dachowej

Elastyczność i jakość FCB nie mają precedensu na polskim rynku ceramiki dachowej

Elastyczność produkcji i doświadczenie czynią z zespołu pracowników FCB perfekcyjnych rzemieślników ceramiki dachowej. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych. Ostrzeszowska fabryka posiada także zespoły doradców na terenie całej Polski, którzy współpracują z sieciami hurtowni, poprzez które ceramika budowlana trafia do inwestorów indywidualnych.
Niezależne badania prowadzone w renomowanych laboratoriach, jak niemiecki Keramik Institut GmbH oraz angielski Ceram potwierdzają wysoką mrozoodporność, sięgającą aż 600 cykli i niską nasiąkliwość. Marka FCB posiada certyfikaty, które potwierdzają najwyższą jakość wykonania.

Nowości produktowe FCB i Heritage na targach Budma 2017

Kilka niezwykle ciekawych produktów pokażemy po raz pierwszy podczas targów Budma 2017, w Poznaniu. Zapraszamy wszystkich, dla których glina i ceramika są rozwiązaniami pierwszego wyboru podczas budowy domu.

WYBRAŁEŚ DACHÓWKĘ – WYBIERZ AKCESORIA OD POLSKIEGO PRODUCENTA:

  • Akcesoria dachowe
  • Akcesoria ozdobne na każdy typ dachu
  • Akcesoria na specjale zamówienie
  • Odtwarzanie elementów ceramiki dachowej
  • Akcesoria ogrodzeniowe

Ideał rzemiosła ceramiki dachowej
4.8 (95%) 4 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także