Ile za zrobienie dachu?

Ile za zrobienie dachu?
Ile za zrobienie dachu? 

Dach dachówkowy, kilka okien dachowych, obróbki blacharskie i rynny z tytan-cynku – to coraz częstsze zestawienie trafiające do wyceny. Jak zatem prawidłowo wycenić RMS (koszt Robocizny, Materiału i Sprzętu), by rzetelny kosztorys, jako załącznik do umowy, chronił interesy wykonawcy i zarazem przedstawiał czytelną wycenę dla Inwestora? Z pomocą przychodzi nam program do kosztorysowania DEKARZ, dzięki któremu każdy jest w stanie wykonać nawet najbardziej złożone kosztorysy.

Kosztorysowanie DEKARZ jest uproszczoną wersją programu do kosztorysowania RODOS. Ten darmowy program, z którego można korzystać zarówno w celach edukacyjnych, jak i komercyjnych, został stworzony po to, aby każdy jego użytkownik był w stanie przygotować nawet najbardziej skomplikowane kosztorysy.

Przyjdź na targi – odbierz program

Wykonanie złożonych kosztorysów – w tym m.in. takich jak „wykonanie połaci dachowej w technologii BRAAS”, „wymiana dachu według technologii FAKRO” czy też „odwodnienie oraz obróbki blacharskie według technologii RHEINZINK” – jest możliwe dzięki wbudowanym w program bazom katalogowym firm BRAAS, RHEINZINK oraz FAKRO. Kosztorys przygotowujemy również do takich prac jak „konstrukcje i pokrycie dachu dachówką” i „wymiana pokrycia dachu z płyt falistych na dachówkę”.

Ile kosztuje zainstalowanie denka?

Program zawiera także katalogi nakładów rzeczowych (konstrukcje budowlane, roboty remontowe budowlane, krycie dachów w systemie BRAAS, okna dachowe i wyposażenie dodatkowe FAKRO, systemy odwodnienia dachu i obróbki blacharskie z blachy tytan-cynk RHEINZINK) oraz cenniki wspomnianych już producentów – RHEINZINK, BRAAS oraz FAKRO.

Bezpłatny program – szkolenia w całej Polsce

Rejestracja w programie to dodatkowe bonusy dla jego użytkowników – możliwość zapisu plików w formatach ATH oraz XLS (bez rejestracji program pozwala na zapisywanie oraz otwieranie plików w formacie RDS oraz FWD) oraz informator cenowy EUROCENBUD. Dzięki rejestracji każdy użytkownik ma również możliwość aktualizacji programu.

Rozliczanie kosztów inwestycji, dzięki programowi DEKARZ i zastosowanym w nim nowoczesnym narzędziom, odbywa się w przyjaznym dla użytkownika środowisku.

Więcej na www.fachowydekarz.pl

Data utworzenia: 07.03.2014


Ile za zrobienie dachu?
4.5 (90%) 2 głos[ów]


Komentarze

  • Kinga napisał(a):

    Dobrym pomysłem jest stosowanie oprogramowania, które zaprojektuje dach i obliczy ilość potrzebnych materiałów oraz szacunkowy koszt robocizny. W ten sposób dekarz podpsując umowę z inwestorem nie popełni błędu.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także