JOUANEL Industrie – nowoczesna odpowiedź na każdą potrzebę dekarza

JOUANEL Industrie – nowoczesna odpowiedź na każdą potrzebę dekarza
JOUANEL Industrie – nowoczesna odpowiedź na każdą potrzebę dekarza 

70 lat doświadczenia w produkcji maszyn i urządzeń blacharkich robi swoje. JOUANEL Industrie, francuski konstruktor, jest zawsze krok do przodu i proponuje urządzenia precyzyjne, funkcjonalne, wytrzymałe, a przy tym bardzo łatwe w obsłudze. Z pewnością nie przejdzie to bez echa w polskim środowisku dekarskim.

Największy wybór maszyn blacharskich w Europie

JOUANEL Industrie to producent, który kilka lat temu z powodzeniem pojawił się na polskim rynku maszyn dekarsko-blacharskich. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych produktów, jako jedyny europejski producent, potrafi pozytywnie odpowiedzieć na większość potrzeb firm dekarskich oraz zakładów specjalizujących się w plastycznej obróbce blach z arkuszy i kręgów. Oferta obejmuje zarówno giętarki i gilotyny ręczne, profilarki na rąbek stojący, żłobiarki i walcarki jak również ciężkie maszyny elektryczne i hydrauliczne wyposażone w sterowanie CNC. Każdy fachowiec z branży znajdzie w ofercie JOUANEL coś dla siebie

Idź z duchem czasu: postaw na jakość i funkcjonalność, zwiększ możliwości swojej firmy!

Czy cięcie nożem krążkowym może być szybkie i przyjemne? Ależ tak! Używając zaginarek ręcznych JOUANEL serii PCX, PZX i PVX zapomnisz o każdorazowym doliczaniu słynnych „kilku centymetrów”. Innowacyjna prowadnica do noża pozwala ciąć równo z jej krawędzią. Dzięki płynnemu dociskowi nożnemu w pojedynkę poradzisz sobie precyzyjnie ustawić materiał do cięcia, a następnie wygiąć 3-metrową wiatrownicę. Ponadto specjalny kształt belki gnącej (w zaginarkach PZX, PVX) dba o Twoje plecy oraz gwarantuje idealny profil nawet przy grubościach do 1,5 mm. Zaginarki segmentowe JOUANEL to kolejny krok naprzód: 3 dzielone belki, szybka wymiana segmentów oraz ich wysokość robocza (do 100 mm) sprawią, że będziesz w stanie wykonać skomplikowane, trudne obróbki. Niezawodna i mocna a zarazem dokładna gilotyna to skarb każdego zakładu blacharskiego. Odpowiedzią firmy JOUANEL są maszyny, które posiadają przymiar z dwóch stron, ergonomiczne dźwignie lub elektrykę, a ścięte elementy lądują wprost pod nogi operatora. To tylko niektóre z zalet dzięki którym znacznie zyskasz na jakości obróbek i oszczędzisz czas pracy.

Profilowanie rąbka stojącego to żadna tajemnica

Najtrwalsze oraz jedno z piękniejszych pokryć dachowych i elewacyjnych na dobre powróciło do łask, m. in. dzięki nowoczesnym maszynom profilującym proponowanym przez JOUANEL. Ta pozornie duża inwestycja, w rzeczywistości zwraca się po wykonaniu kilku dachów. Stawiając na jeden z 5 modeli profilarek PROBAC staniesz się niezależny i gotowy do pracy w każdym momencie. Jakość wykonania maszyn i – co za tym idzie – produktu końcowego oraz parametry techniczne, zaskoczą niejednego doświadczonego dekarza

JOUANEL Industrie – nowoczesna odpowiedź na każdą potrzebę dekarza

Chcesz osobiście przetestować maszyny JOUANEL, poznać ich możliwości i parametry? Odwiedź stanowisko JOUANEL na targach BUDMA w Poznaniu od 10 do 13 marca lub skonsultuj się z serwisem techniczno- handlowym w Polsce:

Kamil Jurgielewicz
tel. 668  471  327
e-mail: k.jurgielewicz@jouanel.com
www.jouanel.com


JOUANEL Industrie – nowoczesna odpowiedź na każdą potrzebę dekarza
5 (100%) 1 głos[ów]

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także