Już wkrótce pierwszy na rynku nawiewnik antysmogowy w oknach dachowych

 

Gdy w ostatnim czasie wskaźniki jakości powietrza biły na alarm i większość z nas zmagała się ze smogiem, brakowało nam w tej nierównej walce narzędzi obronnych. Producent okien dachowych FAKRO szybko reaguje na potrzeby społeczeństwa.

FAKRO już testuje na nowosądeckich poddaszach, pierwsze i jak dotychczas jedyne na rynku kompleksowe rozwiązanie chroniące poddasza przed smogiem – filtr antysmogowy do okien dachowych.

Wykonany z nanowłókniny filtr antysmogowy do okien dachowych już został zgłoszony do opatentowania jako wzór użytkowy. Zatrzymuje on zanieczyszczenia powodowane przez dym czy spaliny, ograniczając ich stężenie we wnętrzu pomieszczenia. Olbrzymią zaletą filtru jest łatwość w czyszczeniu z możliwością wielokrotnego użycia.

Nawiewnik gwarantuje nam ochronę przed smogiem, a także pyłkami, bakteriami, grzybami oraz insektami, dlatego jest też doskonałym rozwiązaniem dla alergików.

Obecnie pracujemy nad kompleksowym antysmogowym i antyalergicznym rozwiązaniem do okien dachowych – informuje Sławomir Gawlik, dyrektor Marketingu Grupy FAKRO. To rozwiązanie innowacyjne, na każdą porę roku oraz na każdą kieszeń – zapowiada.


Już wkrótce pierwszy na rynku nawiewnik antysmogowy w oknach dachowych
Oceń artykuł

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także