Kołnierz uszczelniający z dodatkową termoizolacją EHV-AT Thermo

Kołnierz uszczelniający z dodatkową termoizolacją EHV-AT Thermo
Kołnierz uszczelniający z dodatkową termoizolacją EHV-AT Thermo 

Przy wyborze okien dachowych ważnym kryterium jest ich energooszczędność. Zwykle bierzemy pod uwagę jedynie parametr przenikania ciepła dla okna Uw. Nie możemy jednak zapominać o sposobie zamontowania okna w połaci dachowej. Odpowiednio dobrany kołnierz uszczelniający, prawidłowy montaż i docieplenie wokół okna gwarantują ograniczenie strat ciepła podczas chłodnych, zimowych dni.

Kołnierz EHV-AT Thermo umożliwia docieplenie okien dachowych ponad poziomem łat. Posiada przyklejony od wewnątrz elastyczny materiał dociepleniowy, który szczelnie przylega do ościeżnicy okna dzięki czemu po zamontowaniu tworzy termoizolacyjną ramę. Materiał termoizolacyjny charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami. Montaż okna w połaci dachu z kołnierzem EHV – AT Thermo ogranicza ryzyko powstawania ewentualnych mostków termicznych i strat ciepła.

Kołnierz Thermo izoluje termicznie okno i znacznie poprawia współczynnik przenikania ciepła nawet o 15% w zależności od typu okna.

Więcej na www.fakro.pl

Data utworzenia: 09.02.2010


Komentarze

  • Nikola napisał(a):

    Na pewno przy oknie dachowym niezwykle ważna jest dokładność jego zamontowania przez odpowiednio przygotowaną ekipę, ale też ważne są odpowiednie akcesoria. Kołnierz uszczelniający przyda się i unikniemy dzięki niemu pojawienia się mostków termicznych.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły