Kompletna oferta Bostitch’a dla szybkiego mocowania złączy ciesielskich

 

Szeroka oferta gwoździarek dostępnych na rynku sprawia, że coraz częściej w ręku cieśli można ujrzeć nie młotek, a gwoździarkę. Duża różnorodność tego typu narzędzi sprawia, że niektóre modele posiadają typowo specjalistyczne przeznaczenie.

Mocowanie złączy ciesielskich jest żmudnym i czasochłonnym zajęciem, zwłaszcza, jeśli nie posiadamy odpowiednich narzędzi. Firma Stanley Black & Decker Polska posiada najbardziej kompletną ofertę na polskim rynku dla tego typu operacji. Są to narzędzia marki Bostitch, zarówno te dobrze znane już na rynku, jak i nowe modele.

1. model MCN150-E StrapShot™

Fot. 1 MCN150-E StrapShot™.
Fot. 1 MCN150-E StrapShot™.

Najmniejszy model, o wysokości zaledwie 27 cm, wbija specjalne gwoździe kotwowe o długości 38 mm. Wystający ostry koniec gwoździa ułatwia naprowadzanie na otwór w metalowym łączniku umożliwiając precyzyjne i szybkie przybijanie.

2. model MCN250-E

Młodszy i nieco większy od poprzednika, pozwala na wbijanie gwoździ kotwowych o długości od 40 do 60 mm (gwoździe posiadają atest CE).

Fot. 2 MCN250-E.
Fot. 2 MCN250-E.

3. model F21PL-E

Wielofunkcyjna gwoździarka, wymienny nos pozwala na stosowanie zarówno gwoździ RH łączonych plastikiem w zakresie 45–90 mm, jak i gwoździ kotwowych w zakresie 38–65 mm. Unikalny mechanizm naprowadzający pozwala na szybkie i precyzyjne przybijanie złączy ciesielskich.

Fot. 3 F33PT.
Fot. 3 F33PT.

4. model F33PT-E

Gwoździarka na gwoździe łączone papierem lub drutem (patent Bostitch’a) pod kątem 33°, możliwość wymiany nosa pozwala na stosowanie również gwoździ kotwowych o długości od 40 do 60 mm (z atestem CE).

Wszystkie modele posiadają napęd pneumatyczny i wbijają gwoździe jednym strzałem – zapewniając przy tym precyzyjne naprowadzanie na otwór w metalowym łączniku. Stosowanie ww. gwoździarek wprowadza automatycznie reżim stosowania odpowiednich, atestowanych gwoździ kotwowych, co jest istotne przy właściwym montażu złączy ciesielskich.


Kompletna oferta Bostitch’a dla szybkiego mocowania złączy ciesielskich
4.8 (95%) 8 głos[ów]

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także