Kształcenie zawodowe z pasją

 

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Garbatce-Letnisku.

Po wielu latach zastoju rynek pracy znowu upomina się o specjalistów w wielu dziedzinach. Dynamika rynku wymusza na pracownikach konieczność ciągłego podnoszenia swoich umiejętności potrzebnych tu i teraz. Obserwowanie trendów rozwoju gospodarki i umiejętne inwestowanie w swoje doświadczenie zawodowe, połączone z umiejętnościami powoduje, że to praca szukać będzie pracownika, a nie pracownik pracy. I myślę, że o to w tym chodzi.

W Centrum Kształcenia Ustawicznego w Garbatce-Letnisku od kilku lat prowadzimy kwalifikacyjne kursy zawodowe w zawodach cieśla i stolarz, a od września br. – również dekarz. Słuchacze kursu, po zdaniu egzaminu, otrzymują kwalifikacje państwowe honorowane w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. Kursy organizujemy najczęściej w formie zaocznej. Ta BEZPŁATNA forma kształcenia trwa od 2 do 3 semestrów. CKU w Garbatce jako ośrodek szkoleniowy jest rozpoznawany w całym kraju, a słuchaczami są osoby z całej Polski często również pracujący poza granicami kraju. Nowatorska i elastyczna forma kształcenia umożliwia każdemu pełną realizacje zajęć, zważywszy na fakt, że część przedmiotów teoretycznych realizowana jest przez internet, a zajęcia praktyczne prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli i prezenterów min. firmy Festool i Dietrich’s w warsztatach szkolnych lub u pracodawców. Jako szkoła jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym dla zawodów cieśla i stolarz, a zdawalność przez absolwentów kwalifikacyjnych kursów zawodowych prowadzonych w CKU wynosi 100%. Wyniki te dają nam satysfakcję oraz zaufanie przyszłych słuchaczy.
ksztalcenie-zawodowe-z-pasja_1
Mając wsparcie merytoryczne czasopisma Fachowy Dekarz&Cieśla w założeniach kształcenia oraz organizacji spotkań branżowych wiodących marek w kraju, kształcenie zawodowe we wspomnianych zawodach staje się dla nas PASJĄ – co zobowiązuje. Szczegółowe informacje dotyczące kursów można znaleźć na stronie www.drzewna.com w zakładce CKU – Kursy i szkolenia oraz sekretariacie szkoły: tel. (48) 6210047 lub kom. 608-844-948; 501-480-228.

Zapraszam do naszych szkół i na kursy.
Bogusław Szumilas

Data utworzenia: 11.06.2015


Komentarze

  • Marta napisał(a):

    W ostatnich latach bardzo brakuje nam specjalistów. Niestety wiele osób podejmuje się wykonania danej pracy nie mając w tym kierunku żadnego przygotowania teoretycznego, a jedynie niewielkie praktyczne. Nie wystarczy jednak "zrobić" kilka dachów, ale trzeba mieć gruntowną wiedzę zdobytą np. na kursach kwalifikacyjnych. Dlatego najlepiej szukać specjalistów z polecenia, a nie z ogłoszenia.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły