Łaciarka z oferty firmy B.Pro

 

Jako zalety łaciarki produkowanej przez firmę B.Pro należy wymienić przede wszystkim połączenie funkcjonalności trzech urządzeń – przymiaru do łat, gwoździarki i piły. Poszczególne elementy urządzenia są zamontowane na praktycznej, nowoczesnej ramie.

„Łaciarka” to potoczne wyrażenie, natomiast fachowa nazwa to urządzenie do montażu łat lub urządzenie do układania łat na dachu.

Łaciarka produkcji firmy B.Pro to pierwsze na rynku całkowicie bezprzewodowe urządzenie przeznaczone do łatowania. Zaciski odpowiadające za trzymanie łat, które dotychczas były pneumatyczne, zastąpiono zaciskami mechanicznymi. W efekcie nie ma potrzeby uwzględniania źródła sprężonego powietrza w łaciarce w postaci zbiornika ze sprężonym powietrzem lub przewodu do podłączenia powietrza.

Zyskuje się więc kompaktową obudowę, a także mniejszą masę urządzenia dzięki zastosowaniu lekkich kompozytów oraz wyeliminowaniu ciężkich siłowników, zbiorników i przewodów. Warto dodać, że urządzenia do łatowania z oferty firmy B.Pro w porównaniu z łaciarkami pneumatycznymi są lżejsze o około 30%, zatem tylko jedna osoba jest w stanie przenieść urządzenie na dachu o jeden poziom łat wyżej.

Zastosowana w łaciarce B.Pro gwoździarka gazowa pracuje z gwoździami o długości od 75 do 105 mm. Są to więc najdłuższe gwoździe, które stosuje się w gwoździarkach gazowych.
laciarka-z-oferty-firmy-b-pro_1
Warto zwrócić uwagę na bardzo prostą obsługę urządzenia, przez co do obsługi wystarcza jedna osoba.

Kluczowe miejsce zajmuje zastosowanie bardzo precyzyjnego przymiaru do odmierzania łat o regulowanym zakresie długości od 18 do 55 cm, co pozwala na przygotowanie łat zarówno pod standardowe jak i niestandardowe pokrycia dachowe.

Dzięki łaciarce produkowanej przez firmę B.Pro zyskuje się wysoki poziom wydajności pracy, bowiem dzięki niej można ułożyć nawet do 800 m2 łat dziennie. Urządzenie bardzo często stosowane jest na dachach o mniejszych rozmiarach.

Kluczowe miejsce w urządzeniu do montażu łat zajmuje bezprzewodowa piła akumulatorowa, która zapewnia cięcie łat bezpośrednio na dachu. Jest przy tym możliwy demontaż piły i cięcie łat pod dowolnym kątem, np. w koszach.

W łaciarce B.Pro na uwagę zasługuje przede wszystkim zastosowanie bezprzewodowych rozwiązań oraz wysoki poziom wydajności pracy. Pamiętać należy, że firma jest w stanie wykonać dowolną łaciarkę z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb użytkownika.

Zdjęcia wykonano dzięki firmie Dach Pol Kobierne

Informacje o aktualnej ofercie cenowej na łaciarkę można uzyskać pod numerem 607 775 500

Data utworzenia: 08.08.2015


Łaciarka z oferty firmy B.Pro
4.3 (86.67%) 6 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także