Łączniki ciesielskie HVP

Łączniki ciesielskie HVP
Łączniki ciesielskie HVP 

Dzięki łącznikom ciesielskim HVP firmy Pitzl użytkownik zyskuje nowoczesną technologię połączeń, zapewniającą szybkie, a co najważniejsze, stabilne połączenie pojedynczych elementów lub całych segmentów konstrukcyjnych.

Przedsiębiorstwo FMK to nie tylko nowoczesna, ale i dynamicznie rozwijająca się firma, której głównym obszarem działania jest sprzedaż rozwiązań dla przemysłu drzewnego. Są to głównie stojaki lakiernicze, łączniki konstrukcyjne, drukarki przemysłowe, a także wyposażenie szlifierek do ostrzenia narzędzi – ściernice, chłodziwa, płyny myjące.
Z myślą o cieślach, dekarzach i wykonawcach domów drewnianych firma FMK oferuje złączki Pitzl HVP, które pozwalają na szybki i pewny montaż drewna: litego, liściastego, iglastego, klejonego, fornirowego warstwowego konstrukcyjnego LVL (Laminated Veneer Lumber) oraz materiałów drewnopochodnych.

Trwały materiał wykonania

Łączniki HVP są wykonane z anodowanego aluminium odpornego na działanie wszelkiego rodzaju warunków atmosferycznych. W przypadku elementów drewnianych łączniki montuje się za pomocą wkrętów ciesielskich z pełnym gwintem natomiast przy połączeniach drewno-beton, drewno-stal przy wykorzystaniu specjalnych kotew. Przy montażu można zastosować wkręty różnych producentów, a długość wkrętów jest dobierana w zależności od potrzeb.

System zabezpieczeń

Złączki mogą być wyposażone w system zabezpieczający przed demontażem, składający się z dwóch śrub blokujących możliwość rozłączenia zmontowanych elementów. Elementy są produkowane w szerokim przedziale wymiarów w wersji standard oraz Heavy-duty, przeznaczonej do mocowania elementów o znacznej masie. Nośność złączek mieści się w przedziale od 2,2 kg od 615 kg. Wszystkie łączniki mają Europejski certyfikat ETA co potwierdza spełnianie wymagań w zakresie bezpieczeństwa.
Warto podkreślić, że złączki HVP przeszły serię badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Technicznym w Monachium, które potwierdziły klasę 0 odporności na ogień do 60 min.
Firma FMK z Kowar dba o to, aby oferowane produkty oraz elementy były trwałe i niezawodne, a co najważniejsze, bezpieczne. Przedstawiciele firmy są w ciągłej dyspozycji dla klientów pod kątem fachowego doboru urządzenia oraz prezentacji produktów na żywo.

Łączniki ciesielskie HVP Łączniki ciesielskie HVP
Przedsiębiorstwo FMK jest dystrybutorem m.in. złączek ciesielskich HVP Pitzl.
58-530 Kowary
ul. Główna 1
tel.: 537 506 545
e-mail: info@fmk24.pl www.fmk24.pl


Łączniki ciesielskie HVP
5 (100%) 1 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także