Laminowane gonty Technonicol

Technonicol Country Atlanta
Technonicol Country Atlanta 

Gonty laminowane firmy Technonicol w porównaniu z wyrobami firm konkurencyjnych wyróżnia przede wszystkim wykorzystywanie bitumu w procesie produkcji, a nie wycinania z linii papowej.

Gonty firmy Technonicol mają nie tylko wysoką jakość, ale i bardzo atrakcyjną cenę. Stąd też ich zastosowanie obejmuje nowe i modernizowane domy jedno- i wielorodzinne oraz budynki użyteczności publicznej i obiekty przemysłowe.

Trwałość gontów bitumicznych firmy Technonicol producent potwierdza udzielając długiego okresu gwarancji.

Jazz Terra
Jazz Terra

Cechy

Gonty bitumiczne z oferty firmy Technonicol wykorzystują specjalną osnowę w postaci mocnego i trwałego welonu szklanego. Oprócz tego istotną rolę odgrywa pokrycie będące mieszanką bitumiczną lub modyfikowaną mieszanką bitumiczną. Wierzchnia część dachówki wykorzystuje pokrycie w postaci posypki bazaltowej. Takie rozwiązanie jest gwarancją ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym.
Strona spodnia gontów bazuje na lepkiej warstwie bitumu polimerycznego, która jest przykryta łatwo zdejmowalną taśmą silikonową. Pokrycie po ułożeniu na dachu skleja się pod wpływem ciepła powstałego w efekcie działania promieni słonecznych. Powstaje w ten sposób podwójna warstwa hydroizolacyjna.

Rancho Szary – 30 lat gwarancji
Rancho Szary – 30 lat gwarancji
Country Arizona – 50 lat gwarancji
Country Arizona – 50 lat gwarancji
Jazz Sevilla – 50 lat gwarancji
Jazz Sevilla – 50 lat gwarancji
Continent Europe – 60 lat gwarancji
Continent Europe – 60 lat gwarancji

Kształty i kolory

W zakresie kształtów i kolorów nabyć można gonty Rancho (kolory: szary, czerwony, brązowy). Oprócz tego ciekawym rozwiązaniem jest gont Country (kolory: Alabama, Arizona, Atlanta, Michigan, Ohio, Ontario, Texas, Utah). Gonty laminowane to również pokrycie Jazz z eleganckimi kolorami (Alikante, Barcelona, Castilia, Corrida, Indigo, Sevilla, Terra, Toskana). Gont ten zaprojektowano dla inwestorów, którym zależy na nowoczesnym wyglądzie dachu. Warto również wspomnieć o goncie Western (Canyon, Clondike, Niagara, Preria) z opatentowaną formą wycięć. Łączy on w sobie najbardziej unikalne odcienie i bardzo dobre parametry techniczne. Dużym uznaniem cieszy się również gont Continent (kolory: Africa, America, Asia, Europe).

Podsumowanie

Oferta firmy Technonicol obejmuje nie tylko bitumiczne pokrycie dachowe. Do dyspozycji inwestorów i firm wykonawczych są również zaawansowane technologicznie systemy izolacyjne.

Technonicol Sp. z o.o.
ul. Gen. L. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno
tel.: +48 22 886 48 86
www.technonicol.pl
@: biuro@technonicol.pl


Laminowane gonty Technonicol
4.8 (96%) 5 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także