Mały Peugeot dla firm

maly-peugeot-dla-firm
maly-peugeot-dla-firm 

Sprzedażowy hit Peugeota – model 208 – debiutuje na polskim rynku w odmianie Van. Wersja ta została opracowana z myślą o klientach firmowych, poszukujących praktycznych i dostępnych cenowo rozwiązań w zakresie transportu.

Dostawcza wersja doskonale radzącej sobie na polskim rynku 208-ki dołącza tym samym do oferty pojazdów użytkowych Peugeota. Nowy model zachowuje oczywiście najważniejsze cechy swojego pierwowzoru – stylistykę, ciekawe wnętrze, ergonomię i dobre właściwości jezdne.

Jednocześnie znacznie zwiększono funkcjonalność w zakresie możliwości transportu towarów, aby jak najlepiej dostosować się do oczekiwań potencjalnych nabywców. Przestrzeń bagażowa 208 Van wynosi 1.062 l, a ładowność 395 kg.

2-miejscowy francuz oferowany jest w jednym poziomie wyposażenia oraz w jednej wersji silnikowej – 1,4 l HDi o mocy 68 KM – dostępnej z manualną skrzynią biegów o 5 przełożeniach. Zaletą tej jednostki ma być przede wszystkim umiarkowane zapotrzebowanie na paliwo – w cyklu mieszanym auto ma spalać nie więcej niż 4 litry na 100 km.

Na liście wyposażenia standardowego znajdziemy m.in. system ESP, 6 poduszek powietrznych, regulator i ogranicznik prędkości ze sterowaniem z kolumny kierownicy oraz komputer pokładowy. W gamie kolorów nadwozia znalazło się 7 barw, w tym sześć metalizowanych. Siedzenia małego Peugeota pokryte są tapicerką tkaninową Etnical Mistral w kolorze czarnym, z biało-czarnymi wstawkami.

Ceny Peugeot 208 Van rozpoczynają się od 41.789 zł netto. Przygotowany został także atrakcyjny kredyt 50/50 Peugeot Finance oraz leasing od 102%.

maly-peugeot-dla-firm

Data utworzenia: 24.10.2012


Mały Peugeot dla firm
5 (100%) 4 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także