Markiza AMZ Solar – idealna zasłona na okno dachowe

Markiza AMZ Solar – idealna zasłona na okno dachowe
Markiza AMZ Solar – idealna zasłona na okno dachowe 

Przed nadchodzącym latem warto zabezpieczyć się przed zbyt dużym ciepłem napływającym przez okna dachowe. Nadmierne nagrzanie pomieszczenia bowiem nie jest komfortowe dla jego mieszkańców. Dlatego warto zastosować markizę do okien dachowych AMZ Solar .To niezawodne połączenie skuteczności ochrony przed niechcianym ciepłem.

Zalety:

– samoczynna i automatyczna obsługa w zależności od poziomu natężenia światła W przypadku dużego nasłonecznienia markiza samoczynnie rozsuwa się i chroni pomieszczenie przed nagrzaniem, zaś gdy jest szaro i pochmurno automatycznie się zwija zwiększając dopływ źródła światła.
– markiza jest zasilana energią słoneczną dzięki temu jej montaż ogranicza się do zamocowania na oknie bez konieczności doprowadzenia zasilania z sieci elektrycznej
– zapewnia do 8 razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi
– umieszczenie markizy za oknem nie zmniejsza powierzchni przeszklenia okna

Więcej na www.fakro.pl

Data utworzenia: 10.06.2013

Więcej na temat:
Markiza AMZ Solar – idealna zasłona na okno dachowe
4.6 (92.5%) 8 głos[ów]


Komentarze

  • Borys napisał(a):

    Markiza obsługiwana automatycznie i zasilana solarnie to rozwiązanie ku któremu się skłaniam. Korzystam już z lamp solarnych, solarnych odstraszaczy zwierząt oraz solarnych lamp z czujnikiem ruchu - praktycznie bezobsługowe, coraz tańsze, więc markiza już jest w moich planach. Ekologicznie, wygodnie i w miarę tanio.

  • Blankaj napisał(a):

    Genialne. Nie dość, że obsługa jest automatyczna i nic nie trzeba robić poza wstępnym ustawieniem to nie potrzeba też zasilania. Markiza zasilana energią słoneczną to ciekawa sprawa.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także